TFF'den Açıklama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

Şikayet edilmediyse bu açıklamayı göndersinler. Yanlış siteye yazılmış açıklama ayrıca fb'nin resmi sitesinde olmalıydı.

lan adi her,fler..kime ne ceza verdinizde acıklama yapıyorsunuz,milleti birbirine sokacaksınız,yemin ediyorum sivas eses,fb maçlarını 4 gözle bekliyorum arenada...

Adamlar sanki TFF degilde FFF yok böyle birsey ya,resmen sikebahce kulubu gibi acıklama yapmıslar,Allah ıslah etsin sizi

Arkadaslar, fenerasyon yine densizlik yapmis. Bunlari protesto edlim, email gonderelim. Alcaklar, sike yapanlari cezalandiraklarina, yapmayanlara kafa tutuyorlar....

bakioglu Fatih Bakioglu

B1N9YUZ5 tarafından

Fotokopiyle GS ı düşürmeye çalışan, 26 klasörle ise kanaat getiremeyen salaklar şimdide türkçe okuduklarını anlamakta güçlük çekiyorlar

Liglerin başlamasına çok az bir sürenin kaldığı bugünlerde, futbol konuşmaya ve oynamaya uygun bir zemin hazırlamak için harcadığımız çabaya;

Ne çabası harcadınız Allah aşkına, topu taca atmaktan başka işe mi yaradınız geldiğiniz günden beri.

Asıl sizin bu alamadığınız kararlar yüzünden Türk futbolu kaosa sürüklenicek.

İdrak etmek istemiyorsunuz onu anladık çoktan, bari az utanmanız olsun da SUSUN.

Fenerbahce.org gibi açıklama yapmışlar şerefsizler şike var biz aramızda halledecez mı dıyosunuz yazıklar olsun bızı aptal yerıne koyamazsınız..

operasyon resmen klüpleri kurtarma operasyonu,ben başkan olsam bu acıklamadan sonra anında şikayet yazarım uefa ya

O adını söylemediğin kulüp Türkiye'nin en büyük kulübü. Haddini bil TFF. Neden şikayetten bu kadar korkuyorsun? Gülüp geçemiyorsun?

Üst Alt