TFF'den Bir Skandal Daha! Borca Göre Yabancı Kısıtlaması Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Bir Skandal Daha! Borca Göre Yabancı Kısıtlaması Geliyor!

Bizi batıran zaten yerliler.Muslera, Melo, Sneijderi, Drogba... bu adamlar maliyetlerini fazlasıyla çıkardı artıya geçti.Sercan, Yiğit, Tarık, Yasin.. maliyetlerini çıkarmayı bırak eksilere indiler.Örneğin Tarık'ı hiç almasak şl'de 2-3 gol daha az yerdik.

Göz göre göre böyle bir kepazelik yapacaklarını sanmam.

Her gün yeni bir komedi. Dün 7+7, bugün de bu. Bunlardan biri olur mu olmaz mı bilmiyorum ama kesinlikle bu sistemler düşünülmüştür. Böyle aptalların yönettiği Türk futbolundan komediler eksik olmaz.

bu uygulama bize karsi degil bizim lehimize döne bilir resmen.
3 büyüklerinin hepsinin borcu yüksek.. dogrumu ?!
bunlarin arasindan ama mal varligi ile bu borcu 1 gecede sile bilecek tek Galatasarayimiz var...
Digerleri kendilerini satsa kapatamaz borcu

Bence olması gerekende bu , tüpçüden çıkıyor diye kötü olacak değil ,
biraz daha mantıklı bakmak lazım ,
Mevcut borçlarla zaten birkaç klüp haricinde hiç kimse istediği kadar transfer yapamayacak , açıkcası ben destekliyorum bu kararı umarım taviz verilmeden uygulamaya sokulur.

Cok aptalca bir karar zaten maddi durumu iyi olmuyan takim yabanci alamaz bunlar neyin mantigini yapiyor anlamiyorum cok ama cok sacma ve komik geliyor bana

Yeni sezonda böyle olacak kalan sezon ne olacak peki yarım sezon. Onuda 6+2 veya 7+1 yapsınlar bari. Herkes 8 yabancıya göre ayarladı kendini ha yedek kalmış ha 11 çıkmış aynı şey

Mevcut borçlarla zaten birkaç klüp haricinde hiç kimse istediği kadar transfer yapamayacak , açıkcası ben destekliyorum bu kararı umarım taviz verilmeden uygulamaya sokulur.

Bencede yanlis birsey degil, kulüpler borc icinde sürünüp, devamli transfer yapiyorlar. Ama haberin dogru oldugunu sanmiyorum.

bunlarin arasindan ama mal varligi ile bu borcu 1 gecede sile bilecek tek Galatasarayimiz var...

Yok dogru degil, bu forumu okuyan Besiktas´in feda icinde olmadigini, Fenerbahce´nin borcuz oldugunu düsünür. Besiktas 1/4 geliri ile, nerdeyse bizim kadar borca sahip. Bu sene de baya bir para harcadilar. Fenerbahce´nin bizden az geliri, ve fazla borcu var.

Hacı sen hangi dünyada yaşıyon ya. Biz bir gecede borcumuzu kapatalım ertesi gün 4 yabancı sınırı gelir:-)

Doğruysa direk bize yönelik bir hamle olduğu çok açık.
Allah evlat acısı versin bu tüpçüye, ölmek için yalvarsın ama ölemesin.

Bencede yanlis birsey degil, kulüpler borc icinde sürünüp, devamli transfer yapiyorlar. Ama haberin dogru oldugunu sanmiyorum.

Cok borcu var diye bir takima yabanci transferi yasaklarsan o takim gider ayni fiyata hatta daha fazlasini yerli bir oyuncuya verir! Senin gibi bir dehanin boyuk bir futbol analizcinin bunu bilmemesi beni sasirtti tabi herseyin en dogrusu yine siz bilirsiniz..

Bir diger anlami sudur borcu olan sampiyonluk yarisina girmesin! ikinci hamle olarak bize transfer yasagi getirilmesini bekliyorum.

10 milyona kaliteli yabanci alacakken tamda o sirada bi yasak devreye giriyor sen ne saniyorsu o 10 m kasada mi duracak? Hayir bes para etmez bir yerli yada yerlilere harcanacak yani bide bardagin bos tarafini gorseniz cok iyi olacak.

Üst Alt