TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | TFF'den Toplantı Sonrası Açıklama Geldi

uzattıkça uzatıyolar.bugün belki alacaklardı bir karar ama bizim ihtarname planlarını bozdu bence.

Tüm kamuoyu bilmelidir ki; Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu kararlarını, bireysel açıklamalara dayanarak değil, tüm futbol paydaşlarının görüşleri ışığında almayı prensip edinmiş, aynı prensiple de almaya devam edecektir.

Tüm bu paydaşlar Fb ve Bjk kulüpleri olmasın.

4 saatlik toplantıdan çıkan açıklamaya bak tam bir komedi. Milletle dalga geçiyorlar resmen

%100 küme düşme olmayacak. :mad:

Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugüne kadar aldığı her karar ve yaptığı her işlem; TFF Kanununa, Statüsüne ve hukuki düzenlemelerine uygun olduğu gibi; FIFA ve UEFA'nın uluslararası kural ve düzenlemelerine de harfiyen uygundur.

TFF

onlarda biliyorlar acı sonu...

FIFA ve UEFA'nın şike cezası küme düşmek..

Bu açıklama için toplantı yapan insanlar anca bu insanlar olabilirdi.Salak yemin ederim gerizekalı bunlar.

Ne diyebiliriz ki,kime kufur edelim,ridvan a mi mali'ye mi basbakan'a mi acun'a mi kime edelim?

küme düşme olacak. belliki ihtarname gol olmuş.26 ocak diyip süreci uzatıyo maa .yine uyku yani : )) ha bir de UEFA ve FİFA ya uygun diyo herşey :eek: UEFA ve FİFA!hiç bi halt yiyemezler.

Arkadaslar.. neden bu kadar sasirdiniz anlamadim. Alistigimiz birsey bu.. toplanti, ondan sonrasi birsey aciklamayan bir aciklama.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugüne kadar aldığı her karar ve yaptığı her işlem; TFF Kanununa, Statüsüne ve hukuki düzenlemelerine uygun olduğu gibi; FIFA ve UEFA'nın uluslararası kural ve düzenlemelerine de harfiyen uygundur.

TFF

onlarda biliyorlar acı sonu...

FIFA ve UEFA'nın şike cezası küme düşmek..

bunu anlamayacak kadar aptal olamaz bizim renkdaşlarımız.:eek:

Ya bu ne demek? Bu adamlar ciddi ciddi satılmış olduklarının altına imza atıyorlar. Lafı dolandır da dolandır!! Türk Futbolu'nun çıkarıymış da kaosmuş da...

Kardeşim ortada şike yapan var mı? Var

Tüm bu pislikten onlar sorumludur!! Türk Futboluymuş da bilmem ne!! Bir yerde zarar veren var bir yerde mağdur olan biz varız. Senin görevin durumu idare etmek değil, senin görevin zarar verene ceza vermek, mağdur olanın zararını hafifletmek.

Bunların dışında yaptıkları her açıklama ahlaksızlık ve namussuzluk konusunda kendilerini ispat etmektir!!

Ne kadar basiretsiz ne kadar dandik ne kadar korkak bir yönetim şekli bu, günü kurtarmak için elinizden geleni yapın bakalım..

Siz üflemeye devam edin ateş sönsün diye rüzgar bizim arkamızdan esiyor körüklemek için

Bunların aldığı karar ADİLİK, ALÇAKLIK, ONURSUZLUK...

Bunlar Türk futbolunu yönetecekse yazıklar olsun bize.

Bir gün bir açıklama yapacaklar fenere 2 puan silme cezası o gün biz diyecez ki bu ne lan ne alaka şimdi fenere neden ceza vermişler bu kadar mı soğutulur be kardeşim

24 yaşında bir ağabeyim küfür etmeyi göze almıştı, bana özelden ulaşabilir mi etmeden önce lütfen.

Yahu kendi aralarında strateji belirlemeye çalışıyorlar. Yani bize açıklayacak birşeyleri yok. Ezik herifler. Utanç duyuyorum bizi geleceğimizi sizin gibi badem bıyıklı konuşma özürlüler yönettiği için. Ülkenim önde gelen iş adamlarına bak feyz al ey Türk vatandaşı. Diyecek birşey yok.

Azrail olsam bu MAA'nın canını alırım.O denli kin duyuyorum bu adam bozuntusuna. :SS:

Üst Alt