Haber - TFF’den Yabancı VAR Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF’den Yabancı VAR Açıklaması

Bugün şampiyonlugumuz çalınmış olabilir. 1 aydır yabancı hakem yabancı hakem denilmesinin arkasinin masum olduğunu düşünen Heidi'nin köyüne yerleşebilir

Bizim maçlarımızda VARlık bir şey olmuyor, çoğunda hatta görmüyorlar bile. Yani bunu oturup Fenerbahçe'nin düşünmesi lazım. Var Fenerbahçe'ye çalışıyordu. Belki artık o kadar iyi çalışmayacak.

Bugün cuma ve 2 günde hakemleri bulmuşlar mi yoksa koç hakemler hazir diyip bunların önüne liste mi verdi? Hakemlerin yurtdisi bağlantılari araştırılmış mı? Yoksa aa bu iyi hakem diyip bakmadan mi alınmış?

Fenerin kupa finaline çıkmayarak bu kararla bir nevi cezalandırıldıgını düşünmek istiyorum. Ama mantığım bir ali cengiz oyunu döneceği yönünde. Neyse bu hafta maçlardan sonra anlaşılır durum.

Yönetim hala uyusun. Adamlar silah zorlamasiyla istediklerini yapıyorlar. Bunun bir tık üstü zorla kupayı alıp götürmek o da ayıp olmasin diye yapmiyorlardir

bende bu yönde bakıyorum - herifi ne kadr kontrol edebileceksin - yerli adamın çevresi belli hepsinin hesabı kitabı banka kaydı osu busu elinde var. Yabancıyı bu noktada check etmek çok zor.
Avrupada ne olursa olsun para gelsin politikası olmadığına göre offshore de olsa bir süre sonra bu ortaya çıkarsa direkt olarak uluslarası şike faaliyeti ortaya çıkar.
Bu işin bir artı yönü de bu.
Umarım bu olur da şike yaparlar da bunlardan toptan kurtuluruz

Fenerbahçe'nin hissiyatımsı var hakemleriyle aldıkları haram puanların hesapları tabii ki sorulmayacak..

Son düzenleme:
Üst Alt