THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu

Shipp'i gönderdiğinize göre bence seneye ilk gitmesi gereken sizsiniz. Alınmayın ama gerçek bu. Ben Shipp'i ancak yerine Tarance Kinsey alınırsa gönderirdim. Ki o bile şüpheli çünkü Kinsey sürekli sakat anasını satayım.

İyi defans yaptığı gerçek ama 3 numarada oynayan şahısın hücümda da 40 dakika'da çok değil 1-2 dakikacık sorumluluk alması lazım..Asıl gitmesi gereken benmişim..Ne kadar komiksin..

İyi defans yaptığı gerçek ama 3 numarada oynayan şahısın hücümda da 40 dakika'da çok değil 1-2 dakikacık sorumluluk alması lazım..Asıl gitmesi gereken benmişim..Ne kadar komiksin..

3 numaraya oyuncu şart zaten. Shipp ve Gordon 2 numara rotasyonumuz için gerekli. Her takımda Shipp'in yaptığı pis işleri yapan biri şart. Fenerbahçe'de Ömer Onan yapıyor, Efes'de Kinsey ve Sinan Güler yapıyor, Barca'da Sada yapıyor vs.vs.

Dün salonda 3-4 kişi Oktay hocanın Efes ile anlaştığını falan konuşuyorlardı. Hem de sağlam tiplere benziyorlardı. Aslı astarı yoktur umarım.

nasıl canım sıkıldı bak şimdi.....ufuk sarıcayla mutluydu sanki efes iyi de gidiyolar....oktay hoca gitmeyi kafasına koysa bence şimdiden bırakırdı.ya efese gidecek tamam daha çok parası olcak,şampiyonda olacak ama bu camia,bu atmosferi sorarım size nerede bulacak? adam 2 yıldır efsane yaratıyo,belki eurolige sürekli katılmaya başlayacak takımımız.bu takımı şampiyonluklara götürmeye çalışmak,efesi şampiyon yapmaktan çok daha anlamlı olur.galatasaray tarihine geçecek adam,efesin tarihini yemişim:D

Seneye Andric ve Gordon durumuna göre Savoviç hariç bütün yabancılar gitmeli..Lakoviç'te istikrar Shipp'in hucüm gücü hiç yok..Shumpert de zaten 34-35 yaşında devri bitti..Kerem Tunceri,Sonny Weems,Kemp,Lavrinoviç ve çok sağlam bir 5 numara ile gelecek sezon hem savunma hem hücümda istikrar yakalanır.Bu adamların alacağı toplam para 7-8 milyon euroyu geçmez..Yönetim işini yapmak zorunda..Yoksa Oktay Hoca da Güle Güle diyebilir..

savovic hariç bütün yabancılar gitmeli demişsinde savovoçi topu topu 20 dk seyrettin gordunun durumu murumuda yok adam her halukarda bu takımın en iyi oyuncusu onun gitmesi gibi bir ihtimal yok zaten lakovicin yerine daha genç bir guard alınabilir shipp kesinlikle kalmalı onun savunmasına ribaundlarına ihtiyacımız oluyor shumpert ve andric konusunda birşey diyemem bu takıma lakovicin yerine 1 guard hücümu iyi 3 ve 5 numara lazım

evimizdeki moskova macı alırsak zaten tarih yazarız zaten olmadı deplasmanda oly. yeneriz.

3 maç galip gelsek çıkamazmıyız. oly.efes.oly

2 maç daha kazanırsak kesin çıkarız. Söylemesi dile kolay geliyor. Ama yapması? Olympiakos'u çok değil 8 sayı fark ile yenseydik. İşimiz çok çok daha kolay olurdu.

3 numaraya oyuncu şart zaten. Shipp ve Gordon 2 numara rotasyonumuz için gerekli. Her takımda Shipp'in yaptığı pis işleri yapan biri şart. Fenerbahçe'de Ömer Onan yapıyor, Efes'de Kinsey ve Sinan Güler yapıyor, Barca'da Sada yapıyor vs.vs.

Avrupa'da hem baskı yapan hemde hücümda 10 sayı ortalamasının altına düşmeyen bir çok oyuncu var...Benim istediğim ve hayalini kurduğum takım portresi Oktay Hoca Felsefesinde savunma yapan devamında boş kaldığında top kullanmaktan tereddüt etmeyecek ve sorumluluk alacak isimlerdir..Shipp boş üçlükleri bile kullanamıyor..Defansına lafım yok ama hücüm gücü rezalet bence..Avrupa'da rahatlıkla onun kadar defans yapıp hücümda efektif oynayacak adam bulur Oktay Hoca..

Maçtaydım ve gerçekten yine mükemmel bir atmosfer vardı. Murat Kosova'nın maç sonunda yaptığı sevinç gösterileri görülmeye değerdi. :asd: İhsan Bayülken de döndü bizim taraftara kafasıyla tezahüratlara eşlik etti. Güzel görüntülerdi. İyi koyduk.

savovic hariç bütün yabancılar gitmeli demişsinde savovoçi topu topu 20 dk seyrettin gordunun durumu murumuda yok adam her halukarda bu takımın en iyi oyuncusu onun gitmesi gibi bir ihtimal yok zaten lakovicin yerine daha genç bir guard alınabilir shipp kesinlikle kalmalı onun savunmasına ribaundlarına ihtiyacımız oluyor shumpert ve andric konusunda birşey diyemem bu takıma lakovicin yerine 1 guard hücümu iyi 3 ve 5 numara lazım

Durumuna göre Savoviç dedim..İyi oku renktaş..

401215_293526290704407_134326269957744_842956_202663525_n.jpg

Avrupa'da hem baskı yapan hemde hücümda 10 sayı ortalamasının altına düşmeyen bir çok oyuncu var...Benim istediğim ve hayalini kurduğum takım portresi Oktay Hoca Felsefesinde savunma yapan devamında boş kaldığında top kullanmaktan tereddüt etmeyecek ve sorumluluk alacak isimlerdir..Shipp boş üçlükleri bile kullanamıyor..Defansına lafım yok ama hücüm gücü rezalet bence..Avrupa'da rahatlıkla onun kadar defans yapıp hücümda efektif oynayacak adam bulur Oktay Hoca..

Mesela? Kimi alıcaksın? Shipp'in hücumu da iyi olan versiyonu Kinsey'dir. Yıllık 1.25 milyon dolar alıyor Efes'den. Biz o paraya 3 tane oyuncu oynatıyoruz hem de bu oyuncular rotasyonun önemli parçaları. Zaten sağlam şutu olan bir 3 numaraya ve sırtı dönük oynayabilen kalıplı bir 5 numaraya ihtiyacımız varken hatta belki de Savovic umduğumuz gibi çıkmaz ise yine sağlam bir 4 numaraya ihtiyacımız varken neden Shipp gibi hem kaliteli hem de kelepir bir oyuncuyu gönderip kıçımıza kazık sokuyoruz?

ömer onan sayı katkısıda veriyor ama:) ben seneye shipi türk yaparım. baktım gelişim göstermiyor gönderirim öbür sene gordonu türk yaparım.

[video=youtube;2N5lBtGFjLo]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2N5lBtGFjLo#![/video]

ömer onan sayı katkısıda veriyor ama:) ben seneye shipi türk yaparım. baktım gelişim göstermiyor gönderirim öbür sene gordonu türk yaparım.

Sada yapmıyor o sayı katkısını ama hep ilk 5 başlıyor. Ömer Onan 30 yaşından sonra şut sokmaya başladı. Shipp daha 24 yaşında. Yapmayın arkadaşlar. Shipp bence bu kadar kolay harcanacak bir oyuncu değil. Ancak öneriniz mantıklı. Yani Shipp'i Türk statüsüne alıp 1 sene daha oynatmak. Sonra Gordon'u Türk statüsüne alıp Shipp'in yerine sağlam birini bulmak.

taraftarı beğenmeyen tek ben miyim :D davulların orda sebahattin şirin'in hemen önündeydim karşı taraf falan her zamanki gibiydi takım öndeyken coşuyor tüm salon fark kapansın geriye düşelim herkes maçı izleyip küfüre başlıyor...ama uzatmalarda iyi destek verdi herkes tebrik ediyorum :)

Sada yapmıyor o sayı katkısını ama hep ilk 5 başlıyor. Ömer Onan 30 yaşından sonra şut sokmaya başladı. Shipp daha 24 yaşında. Yapmayın arkadaşlar. Shipp bence bu kadar kolay harcanacak bir oyuncu değil. Ancak öneriniz mantıklı. Yani Shipp'i Türk statüsüne alıp 1 sene daha oynatmak. Sonra Gordon'u Türk statüsüne alıp Shipp'in yerine sağlam birini bulmak.

bende onu diyorum zaten. seneye ship türk olsun sonraki sezon gordon.

[video=youtube;LV_9jgZsHbU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LV_9jgZsHbU[/video]

shippin yerine emir gibi bir 2-3 numara alabilirsek eyvallah ama o mevkiden daha önemli yerler var transfer yapılacak ve bütçemizde o kadar büyük değil her pozisyona oyuncu alınacak şekilde

Üst Alt