THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:2 | Galatasaray MP 78-77 Olympiakos | Maç Sonucu

14 sayidan acayip zorlanmistik yine 10 farki yakaladik son periyot öncesi , bosu bosuna terledik. en azindan kazanmasini bildik. tebrikler. efes macinda kaldim ben halen, kazanamamistik -.-

Maçın tv.den çekilmiş videolarını izliyorum, ışıklar söndükten sonra arkadan muhteşem tezahüratlar sesi geliyor, İhsan bey durmadan vir-vir-vir konuşmuş. Allahtan sonra susmak aklına gelmiş.

Murat Kosova bir gün önce ülkerbahçe maçını anlatınca üzülmüştüm bizim maça vermeyecekler diye. Ama bizim maçımızı da anlatmış, harika da anlatmış. Şimdi gülüyoruz ediyoruz ama son sn. basketteki aaaa demesi koparttı. :D Ayrıca "gol gibi basket" ifadese efsane olmuş.

Maçın tv.den çekilmiş videolarını izliyorum, ışıklar söndükten sonra arkadan muhteşem tezahüratlar sesi geliyor, İhsan bey durmadan vir-vir-vir konuşmuş. Allahtan sonra susmak aklına gelmiş.

Murat Kosova bir gün önce ülkerbahçe maçını anlatınca üzülmüştüm bizim maça vermeyecekler diye. Ama bizim maçımızı da anlatmış, harika da anlatmış. Şimdi gülüyoruz ediyoruz ama son sn. basketteki aaaa demesi koparttı. :D Ayrıca "gol gibi basket" ifadese efsane olmuş.

olympiacos basketinde aaaaaaa diye bağırdı adamcağız :D

Savovic'in üçlüğü sonrası "O da mı var sende?" demesi de müthişti. Keyfimi acayip yerime getirdi :)

Biz burada bu taraftarla , kimleri zorlamadık ki? Cska grubun değil euroligin favorisi olabilir ama Oktay Mahmuti'nin dediği gibi bu takım son topa kadar zorlar. Bizdeçıkar alley alley alley oooo sarıyla kırmızıyla ölürüz senin uğruna diye hayrkırırız nokta.

Üst Alt