THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

Dünkü Olympiakoslu Dorsey biz de iş yapmaz mı ya? Tam aradığımız pota altı gibi.. :)

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

Yerlilere ağırlık vermeliyiz.Kadın basketbol da dahil buna.

Seneye Euroleguea'da olmama ihtimalimiz çok düşündürüyor.Tam ısınmıştık.:)

Jamontu 2 numara düşünmüştüm

Şöyleki

Gordon-J.Gordon-Shipp(devşirme)-Furkan-Fisher gibi

Ender-Göksenin-Tutku-Sinan-İlkan(Cevher)-Andriç rotasyonu

yemede yanında yat

Sinan olmaz Levent abi zaten sözleşmesi devam ediyor.

Biz Göksenini geliştirmeye çalışırken hiç olmaz.Onun yerine De Colo ve Drew Nicholas tarzı bir şutör iyi gider.

4te transfer ve İlkan,ayrıca 5 e transfer yeterli olur transfer adına.

Sinan olmaz Levent abi zaten sözleşmesi devam ediyor.

Biz Göksenini geliştirmeye çalışırken hiç olmaz.Onun yerine De Colo ve Drew Nicholas tarzı bir şutör iyi gider.

4te transfer ve İlkan,ayrıca 5 e transfer yeterli olur transfer adına.

Yok mesela dedim zaten ,bunlar kesin olsun diye bi beklentim yok ,zaten Shipp türk olur ve Savo ve Lako giderse

Andriç-Gordon elde

Lako ve Savo nun yerine adam alınca 1 tane yabancı oyuncu hakkımızı forvetten yana kullanma şansımız oluyor

Çok elleşemeye gerek yok yani :)

1-3-5 yeterli +İlkan mis gibi

Yok mesela dedim zaten ,bunlar kesin olsun diye bi beklentim yok ,zaten Shipp türk olur ve Savo ve Lako giderse

Andriç-Gordon elde

Lako ve Savo nun yerine adam alınca 1 tane yabancı oyuncu hakkımızı forvetten yana kullanma şansımız oluyor

Çok elleşemeye gerek yok yani :)

1-3-5 yeterli +İlkan mis gibi

Herkes 3 numaraya transfer bekliyorda bence en son ihtiyaç olan bölge.Shipp,Caner idare eder bence yada Caner yerine Birkan olabilir belki.Bence skorer 2 lazım ama savunmasıda fena olmayanından.:D

bence 3 numara en son alınacak bölge.Bana göre acil ihtiyaca göre 4-2-5 diye gider...

üç numaraya alex english bir numaraya da langford mis gibi takım.

Shipp 2 olmuyor Sercan.Zaten Oktay hoca hep 3 oynattı onu.

Alsa bu sene 3 alır.2 numara bence sorunlu orada Göksenin ve Lakovic oynuyor.Asla net 2 değil ikiside 1 den bozma.

Oraya tam 2 numara şart.Shipp zaten NCAAde falan 3 oynadı.Bornovadada değişmeli bir 2,birde 3 oynamıştı.

Herkes 3 transfer bekliyorda bence en son ihtiyaç olan bölge.Shipp,Caner idare eder bence yada Caner yerine Birkan olabilir belki.Bence skorer 2 lazım ama savunmasıda fena olmayanından.:D

Eyvallah

Lakin bana görede şuan için en önemli bölge 3 numara :)

Shipp ten sonraki alternatifler,Shipp in performans olarak yanına yaklaşamıyor ,Shumpi var skor olarak iyi olduğu zamanlarda Shipp e yaklaşıyor belki ama defansif olarak çok geride kalıyor(hoca zaman zaman 4 oynatsada,mevkisi 3 ve ona göre değerlendiriyorum),ne ribaund topluyor ne topa baskı yapıyor Shumpi(shipp in yarısı kadar yapmıyor yarısı)

Shipp gibi dönen toplarıda kovalamıyor

Canerin skor gücü forvete göre çok yazıf

1-2 numaralarda bu makas çok değil(hani yüksek skorer gücü yakalayamasakta)

5 te Andriç çok yanlız kalıyor dediğimiz mevkide bile ,Furkan-Cevher-Savo en azından ligde pek göz yormuyor

Ama 3 de haşırt diye aşşağı düşüyoruz(düşün Haluk a kaldık dün kaç kere) nasıl lazım değil diyon başkan ya anaaa:)

Bu takımın Shipp ten başka 3 numarası kim yazarmısnız

3 lazımmı değilmi bakalım :)

bizimde her 3lüğü sokacak adamımız olsun !

Karşıyakadan Birkanı alırız gayet iyi yedek olur bence.

Yabancı SF aldırmaz bence koç yada şöyle olabilir abi 3 oynayabilen 2 gelebilir.(Jamont Gordon)

3 numara tabi ki lazım. 38 dakika süre alıyo shipp. adam parkede ölecek bi gün

eğer alınırsa shippten daha çok verim alırız. 3 numaralardan daha çok verim alırız. çünkü fiziksel yıpranma en aza iner

Karşıyakadan Birkanı alırız gayet iyi yedek olur bence.

Yabancı SF aldırmaz bence koç yada şöyle olabilir abi 3 oynayabilen 2 gelebilir.(Jamont Gordon)

İlkanı 4 oynatır tahminim

Furkan 2.08,5 oynuyor

İlkan 2.08 ,3 oynatmaz hoca ki takımındada ekseri 4 oynuyor

Ondan Sinan Güler demiştim aslında hem türk hemde 2 yönlü diye(skor gücüde fena sayılmaz)

Shipp türk olunca ,Gordon Andriç ,+ 5 numara+winner 1 veya 2 alınırsa

3 numaraya yabancı alabiliriz

Hatırlasana Csk maçında Shipp i 39 dakika oynattık ,dün Haluk reis kaç dakka süre aldı

Gordon çıksa Lako girse korkmuyorumda,belki Lako lako gibi oynarsa aratmaz belki fazlasını yapar diye,yada Ender girse arada bişeler yapıyor diye

Shipp çıkınca kim girerse beni tatmin etmiyor,seni ediyormu Allah için ,Canerden yüksek skor gücü bekliyormusun yada Shumpi den defans yada asist

Tamam abi yedek SF Birkanı alırız diyorum işte.:D

12-13 dk rotasyonda iş yapar.:D

3 numara tabi ki lazım. 38 dakika süre alıyo shipp. adam parkede ölecek bi gün

eğer alınırsa shippten daha çok verim alırız. 3 numaralardan daha çok verim alırız. çünkü fiziksel yıpranma en aza iner

Mesajını görmeden bi alltaki mesajımda onu yazdım

Bu sene takımda açık ara en fazla süre alan oyuncu Shipp

Gabellak gubellak maçlar hariç,Orda Caner olsa ne olur Shipp olsa ne olur

Allah tan faul probleminede girmiyor,önemli maçların hepsinde 30 dakika üstü oynuyor,ne Gordon ne Lako nede alternatifi yok denilen Andriç 20 dakikadan fazla süre almıyor

Üst Alt