THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

Şurda neden çıkamadığımızın sorgulanması ve kılpayı birşeyleri kaçırmış olmamız bile çok önemli.. Önümüzdeki seneler daha da iyi işler yapacağız Oktay Reisle.. Allah Fatih Terim'le Oktay Mahmuti'yi başımızdan eksik etmesin..

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

Beyler farkındamısınız bilmiyorum ama önümüzdeki sene top8 yapmak bu senekinden 3 4 kat daha zor olacak.

1-top16 grupları 2ye ayrılacak

2-gruplarda 8 tane takım olacak

3-top16da 6 maç değil tam tamına 14 maç yapıcağız

buda demek oluyor ki daha fazla maç yapıcağız.Uleb bunla hem tv gelirlerini hemde bilet gelirlerini artırmak istiyor.Ama niyeti bu değil tabikide.Büyük bütçeli takımların sadece 1 maçta kötü oynayıp elenmelerini engellemek istiyor.Mesela örnek Real madrid.Bilbaoda yenildikleri fark nedeniyle elendiler.3 5 yıl içerisinde böyle birçok örnekler vardı ve Uleb bunu gördü.

Bizim çok daha iyi bir kadro kurmamız gerekiyor heleki Euroleague maçları çarsamba persembe değil persembe cuma oynanacak 3 günde 2 maç yapacak rusya deplasmanından mersin deplasmanına çıkma ihtimalimiz var yani öyle böyle değil çok rotasyon kullanacağımız için çok iyi oyuncuları kadromuza katmamız gerekiyor.Allah sakatlık vermez inşallah...

Beyler farkındamısınız bilmiyorum ama önümüzdeki sene top8 yapmak bu senekinden 3 4 kat daha zor olacak.

1-top16 grupları 2ye ayrılacak

2-gruplarda 8 tane takım olacak

3-top16da 6 maç değil tam tamına 14 maç yapıcağız

buda demek oluyor ki daha fazla maç yapıcağız.Uleb bunla hem tv gelirlerini hemde bilet gelirlerini artırmak istiyor.Ama niyeti bu değil tabikide.Büyük bütçeli takımların sadece 1 maçta kötü oynayıp elenmelerini engellemek istiyor.Mesela örnek Real madrid.Bilbaoda yenildikleri fark nedeniyle elendiler.3 5 yıl içerisinde böyle birçok örnekler vardı ve Uleb bunu gördü.

Bizim çok daha iyi bir kadro kurmamız gerekiyor heleki Euroleague maçları çarsamba persembe değil persembe cuma oynanacak 3 günde 2 maç yapacak rusya deplasmanından mersin deplasmanına çıkma ihtimalimiz var yani öyle böyle değil çok rotasyon kullanacağımız için çok iyi oyuncuları kadromuza katmamız gerekiyor.Allah sakatlık vermez inşallah...

Serhat ben seneye 3 tane kaliteli yabancı bekliyorum.(SG-PF-C+İlkan) Evren,Shumpert,Savovic,Cevher ve Lakovic gider.

Sen ne düşünüyorsun transferle ilgili.

tamam işte gelsin kupası var ligi var avrupası var. bence vazgeçmez koç cevherden. benim için farketmez hangisi olursa oturur desteğimi veririm :D

tamam işte gelsin kupası var ligi var avrupası var. bence vazgeçmez koç cevherden. benim için farketmez hangisi olursa oturur desteğimi veririm :D

Olabilir.

Yalnız genel olarak Shumpert 4 oynarken fizik olarak hemde ribaunt olarak inanılmaz sıkıntı çekiyoruz.

Cevher oynarken sıkıntılar azalıyor.Ama Shumpert 4 numarada Songaliadan tartışmasız daha katkı veriyor.

Olabilir.

Yalnız genel olarak Shumpert 4 oynarken fizik olarak hemde ribaunt olarak inanılmaz sıkıntı çekiyoruz.

Cevher oynarken sıkıntılar azalıyor.Ama Shumpert 4 numarada Songaliadan tartışmasız daha katkı veriyor.

shumpert gider %90 o yuzden diyorum cevher lazım, ayrıca dediklerin mantıklı geldi bana lakovicde bitmiş artık

edit: evren konusunda da katılıyorum yollanması gerekir

shumpert gider %90 o yuzden diyorum cevher lazım, ayrıca dediklerin mantıklı geldi bana lakovicde bitmiş artık

edit: evren konusunda da katılıyorum yollanması gerekir

Çift devşirme hakkımız olsa kesinlikle Shumpert kalsın derim.Ama tek hakkımız var.

Shippin Türk olma şansı var ve 26 yaşında.Shumpert 33 oldu.İlerleyen yıllarda dahada ayaklar yavaşlayacak.

Shippi nerden baksan 5-6 sezon kullanma şansımız var.Bence bu yüzden Shipp in Shumpert out.

Yoksa Shumpert reisi çok severim ama bunu yapmak zorundayız.

Çift devşirme hakkımız olsa kesinlikle Shumpert kalsın derim.Ama tek hakkımız var.

Shippin Türk olma şansı var ve 26 yaşında.Shumpert 33 oldu.İlerleyen yıllarda dahada ayaklar yavaşlayacak.

Shippi nerden baksan 5-6 sezon kullanma şansımız var.Bence bu yüzden Shipp in Shumpert out.

Yoksa Shumpert reisi çok severim ama bunu yapmak zorundayız.

bende severimde çok ilerledi yaşı artık düşüşte bize daha iyileri lazım malesef yolların ayrılması şart

Seneye Efes ve Fenere göre artılarımız koçumuz belli ,kadroda revizyon değil biraz takviye şart

Savo-Shumpi-Lako yerine

Sallıyorum

Jamont Gordon-Sinan Güler-Dor Fisher bu takıma takla attırır

maks 3 5 milyon euroluk bi yatırım

Seneye Efes ve Fenere göre artılarımız koçumuz belli ,kadroda revizyon değil biraz takviye şart

Savo-Shumpi-Lako yerine

Sallıyorum

Jamont Gordon-Sinan Güler-Dor Fisher bu takıma takla attırır

maks 3 5 milyon euroluk bi yatırım

Reis Jamontu alıyorsak Sinana gerek yok.:D

Benim beklentim skorer+fena savunması olmayan bir 2 numara+4 ve 5 zaten bunda hemfikiriz.:)

Delici guard, çabuk ayaklı bir 5 numara + İlkan ve belki duruma göre 2-3 oynayan bir pür şutör.

Benim yeni sezon formülüm bu :D

Reis Jamontu alıyorsak Sinana gerek yok.:D

Benim beklentim skorer+fena savunması olmayan bir 2 numara+4 ve 5 zaten bunda hemfikiriz.:)

Jamontu 2 numara düşünmüştüm

Şöyleki

Gordon-J.Gordon-Shipp(devşirme)-Furkan-Fisher gibi

Ender-Göksenin-Tutku-Sinan-İlkan(Cevher)-Andriç rotasyonu

yemede yanında yat

Sinan ın nesini beğenmiyorsunuz,skor gücü iyi defansı iyi

Yada bölgesinde ondan iyi yerliler kimler?

Üst Alt