THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuklar

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

ek olarak

cook omar

sergio rodriguez olabilir

hadi pablo prigionide olsun

Bu üçü de iyi oyuncular ama saydıklarım kadar elit değiller bence. Mesela bu oyuncular seviyesindeki guardlar Türkiye'de var zaten. Roko Ukic veya Lakovic gibi. Lakovic eskiden elit düzeyde sayabileceğimiz bir basketbolcuydu.

Ayrıca Gordon da çok iyi bir all around olduğu için bu arkadaşların önüne çıkıyor.

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:6 | Olympiakos 88-81 Galatasaray MP | Teşekkürler Çocuk

saygı duyarım fikrine ama bana kalırsa değil :asd:

diamantidisi izledin mi ya da teo'yu ya da mccalebb'i :D

izlemesem sallarmıyım..saydıkların zaten avrupanın en iyileri..ben aralarındaki tercihim söyledim..ayrıca teo yu cok yakından izledim 5 metre mesafeden:D

Bu üçü de iyi oyuncular ama saydıklarım kadar elit değiller bence. Mesela bu oyuncular seviyesindeki guardlar Türkiye'de var zaten. Roko Ukic veya Lakovic gibi. Lakovic eskiden elit düzeyde sayabileceğimiz bir basketbolcuydu.

saçmalama Euroleague'nin en çok asist yapan oyuncuları, artık dediğin adamların miadı dolmak üzere spa 30 yaşına geldi

sergio rodriguez Real'in guardı daha ne olsun. Ayrıca Ukic kaç kere asist kralı olmuş EL'de

Maccabi'deki Langford tartışmam bile,ilaç olur.

Pota altına Nikola Pekovic'i alsınlar. Biraz hayalcilik yapmak gibi oldu ama.. :)

pekovic nba'cde ilk beş çıktığından beri yardırıyor,gitmez artık nba'Den.

Savovic yumuşak kalıyor ve ortalama maçın 15.dakikasında faul problemine giriyor.

Pek o aşı tutmadı gibi geldi bana. Yine lig için gideri var da seneye daha iyi biri gerek.

8 takımın 4 ü 3 er galibiyetle çıktı

Biz çıkamadık

Allah tependen baktırsın Efes

Üst Alt