Tılsım! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tılsım!

o sirada cemre beni yine aradi. hastanenin ikinci katinda bir odadayiz gelsene sevil de burada seni istiyor dedi. sigarayi sondurup gittim hemen. icerden sak suk sak suk sesler geliyordu. iceri girince cemreyi gordum, bir hastane yatagi uzerine yatmis bos bir odada parmagiyla bana gel, gel yapiyordu. tam ona yaklasirken birden kahkaha atmaya basladi. cemre ne yapiyorsun dedim. o sirada arkamdan kapiyi 6 tane zenci kapatti ve damarli 30 cm hasmetli kamasullahlariyla ustume atladi.

bu da boyle bir animdir.

Gece yarısı olduğu için normal karşılamaya çalıştığım 1 post

dayidan suphelendigim icin takip etmeye karar verdim. hastanenin en ust katina cikti asansorle, ben de merdivenle ciktim. ben ciktigimda coktan ofisine girmis olmaliydi ki katta ses yoktu, hatta isiklar bile yanmiyordu. koridora ciktim, soguk bir esinti vardi sanki. koridorun sonunda odanin birinin kapisinin altindan duman geliyordu. oraya dogru ilerledim. kapiyi tiklattim ama ses yoktu. kapiyi acmaya calistim ama cok sert kitliydi.

arkami donmemle zencileri gormem bir oldu. hepsi soyunmus bana bakiyordu. 3 harfli girmesine hazir misin dediler.

bu da boyle bir animdir.

ne demek o yaw. telden internet paylasıp giriyorum üstelik. hea yazıyı suan yazmıyorum dogrudur. hazırladım metin belgesine internetten yememek için copy paste yapıyorum.
yalnız sunları yazarken tıvıbuturk acıktı vedayı izliyodum o bitmiş 3 harfliler habbis diye bise basladı. tovbe est.
Yok bir ara sesin kesilince gerçekten tırstım, acaba dedim.

Üst Alt