Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

Daha erken durun bakalım..Elbet bazı planlar vardır..

Alba-Fowles-Charles Süper oldu..Avrupalı birini daha alabilirler..

şimdiii işler karıştı biraz oyuncu uzun forvet pozisyonunda oynuyor yani ortada bir durum var oda augustus yada fowles tan biri gitti..fowles sözleşmesi uzatıldı deniliyor o zaman geriye bir seçenek kalıyor..bu c.yıldızoğlu ne yapmaya çalışıyor ben anlamadım..

Alba Torrens ve Prints'inde Şutör özelliği var..Klüblerindede böyle oynadılar.

Alba Torrens gibi bir şutörün var. Ayrıca bunun yanı sıra açıklanması an meselesi olan Prints var, kendisi de iyi şutördür. Prints bu sene Euroeleague’de final oynayan Spartak’ta 2 numara oynadı, şutör guard olarak forma giydi ve takımının en skorer oyuncusuydu.

Alba Torrens zaten 1-2-3-4 nereye koyarsan koy oynuyor kız. İçeriden, dışarıdan, boyalı bölgeden her alandan şutu olan bir oyuncu.

Tina Charles’ın da orta mesafe şutu var.

En önemlisi, geçen senenin ilk yarısında Fowles’a bir tane set çizmeyen coach Ceyhun Yıldızoğlu Tina ve Fowles üzerinden nasıl bir set çizecek merak ediyorum. Bu arada Tina çok büyük ihtimalle Fowles’ın yedeği olacaktır. Çokta güzel olacak.

FCN

WNBA|Çaylak Tina Charles 23 ribaund, 19 sayıyla Phoenix'i dağıttı

nasıl çaylak bu

1988 doğumlu Tina Charles 23 ribaund, 19 sayıyla Dünya yıldızlarının takımı Phoenix'i dağıttı.. Taurasi ve Taylor'un çabası yetmedi..

Connecticut’ta son günlerin formda ismi Tina Charles 19 sayı ve kariyer rekoru olan 23 ribaundla double-double serisine devam etti. 5/6 serbest atış, 7/12 iki sayı isabetiyle oynayan 1988 doğumlu çaylak oyuncu bu sezon 12 maçta 16.1 sayı, 11.4 ribaund ortalamasıyla zirve yaptı. Allah her takıma böyle çaylak nasip etsin..

arkadaşlar haber geçen senenin haziran ayı wnba maçına ait..oyuncuyu hemen inceledim hiçte fena değil..

En önemlisi, geçen senenin ilk yarısında Fowles’a bir tane set çizmeyen coach Ceyhun Yıldızoğlu Tina ve Fowles üzerinden nasıl bir set çizecek merak ediyorum. Bu arada Tina çok büyük ihtimalle Fowles’ın yedeği olacaktır. Çokta güzel olacak.

FCN

işte bende bunu çok mereak ediyorum:confused:

ilk 5 li şöyle olsa alba torrens esra şencebe gülşah gümüşay tina charles slwia fowles:)

Seimone yi alamazmıyız artık.Ben pek anlamam basketboldaki yabancı işinden.

belki melisa can gidip diger türk statüsünde olan barbara turneri alabilirler:)

Augustus'u göndermek gibi bir yol izlemezler İnşallah. Yoksa, takımdan ben de dahil olmak üzere, büyük bir çoğunluk soğur.

Augustus gitti artık, geçmiş ola.

Tina-Fowles pota altı güzel de 2-3 numara zayıf kaldı. Misal Diana'yı Tuğba mı savunacak?

Tina çok iyi oyuncu Fowles'ın yarım model altı diyebiliriz ama yinede kötü transfer. Muhteşem şutu olan Lauren Jackson ya da muhteşem penetresi olan Candace Parker alınmalıydı böyle bir şey düşünülüyorsa.

Augustus gitti artık, geçmiş ola.

Tina-Fowles pota altı güzel de 2-3 numara zayıf kaldı. Misal Diana'yı Tuğba mı savunacak?

Tina çok iyi oyuncu Fowles'ın yarım model altı diyebiliriz ama yinede kötü transfer. Muhteşem şutu olan Lauren Jackson ya da muhteşem penetresi olan Candace Parker alınmalıydı böyle bir şey düşünülüyorsa.

melisacan gidip barbara turner alınabilir belki.

inanılmaz şaşırdım ben bu transfere. Bence Tina Charles Fowles'tan daha yetenekli bir oyuncu ama ikisi birden ne alaka anlamadım. Çok riskli bir tercih bu ya müthiş işler başarırsınız ya da çok kötü de gidebilirsiniz. Bazılarınız Alba Torrens'in şutu var demişler ama yanılıyorlar Alba çok iyi bir şutör değildir.

Fowles Aralık'a kadar gelmeyecekmiş onun için alınmış Tina. Kaynak:Gsbasket

İyice karıştı her şey, Fowles gelince gidecek mi yani, ne biçim bir bütçemiz var merak ediyorum.

Bu aralıkta gelme işi hiç hoşuma gitmedi.İyi alıştırdık oyuncuları kendilerini klüpten büyük görüyorlar.Fenerde niye herkes zamanında geliyorda bizimkiler kafası esince geliyor

Bu aralıkta gelme işi hiç hoşuma gitmedi.İyi alıştırdık oyuncuları kendilerini klüpten büyük görüyorlar.Fenerde niye herkes zamanında geliyorda bizimkiler kafası esince geliyor

Oyuncusuna göre değişir o iş mesela Sue Bird, Candace Parker, Tamika Catchings gibi isimler de böyle yapıyor. Haksız da sayılmazlar onların da dinlenmeye hakları var. Yazın tüm sporcular tatil yaparken bunlar WNBA'de oynuyor.

Üst Alt