Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

Cevap: Tina Charles Galatasaray Medical Park’ta

bana şunu söyle şimdi fowles gidecek anladık. biz 5. oyuncuyu alamıcakmıyız. hanımefendi ocakta gelcek diye biz oyuncu alamıyomuyuz. euroligde işimiz zor ozaman. bence bu sene fowles hic gelmesin ocakta gelmiyecekse.

Ligler Kasım'da başlıyor zaten alt tarafı 1 ay olmayacak, zaten 4 oyuncu transfer edilir Fowles da 1 ay sonra dahil olur.

Orada öyle bir şey olmadı Fowles genellikle ilk 5 oynadı ama sakatlığı nedeniyle fazla oynamadı orada. Mesela WNBA All-Starında USA takımının ilk 5'inde hangi oyuncular oynamış bakın.

ben orta mesafe sutu varmıs orasını begendim. fowlesin yerinede iyi bir sutör bulunsun dısardan atıcı lazım.

Herşeyi bok ettiler. Ne yapmak istiyor bunlar? Augustus gidiyor, Fowles, Ocak'ta geliyor. Hey Allah'ım ya. :mad:

Fowles konusu acayip can sıkıcı,Seimone'a girmiyorum bile.

pek iyi haberler değil bunlar simonun gitmesi hiç iyi olmadı o bizim winnerımızdı pota altını kararttık bi şekilde ama bunlara kim top getirecek? cok iyi bir sistem takımı olmamız lazım o sistemide ceyhun hocayla kuramayız bence.

İlginç hamleler oluyor gerçekten de. Tina Euroleague'de oynayacak gibi. Aralık'ta Fowles gelse Ocak'ta Tamika gelse kimler oynayacak Euroleague'de. Her şey karıştı :eek: Peki Augustus :(

Üst Alt