TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | 8 Şubat | Maç Sonucu | GS TV

ya herkes yatırım falan diyorda ne yatırımı var abicim bayan baskette.tamam yabancılar iyi e yerli kalitesi ne alemde bakıyormusunuz?sayıları yok ya hiçbir maçta.bakıyorum her maç istatisiklere 2 sayı 0 sayı 2 asist gibi bizim yerliler paso.yabancılarda zaten iyi olmasaydı çoktan bitmişti olay.belkide yabancı oyuncular da sıkılmışlardır bir yere kadar.bizim sayemizde para kazanıyor bunlarda falan diyorlardır.bu ışıl alben basketçimi sorarım size ya.topu getiriyor sadece veriyor bu kadar.ne yapıyor bu her maç 0 katkı.nasıl bu kadaroda hala anlamış değilim bu oyuncu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | 8 Şubat | Maç Sonucu | GS TV

diger baslıga da yazdım buraya da yazayım.o kadar moralsizim ki anlatamam.bayanların bu kadar ruhsuz oynamasını ve ceyhun hocayı düsününce zaten cok begendigimiz Oktay hocaya bir daha hayran oluyorum.Allah basımızdan eksik etmesin Oktay hocayı mazallah bir gün gider de basa ceyhun hoca gibi biri gelir diye cok korkuyorum. Oktay hocanın degerini bilmeye devam edelim :016:

diger baslıga da yazdım buraya da yazayım.o kadar moralsizim ki anlatamam.bayanların bu kadar ruhsuz oynamasını ve ceyhun hocayı düsününce zaten cok begendigimiz Oktay hocaya bir daha hayran oluyorum.Allah basımızdan eksik etmesin Oktay hocayı mazallah bir gün gider de basa ceyhun hoca gibi biri gelir diye cok korkuyorum. Oktay hocanın degerini bilmeye devam edelim :016:

mert biz yarın transfer etcekmişiz eurolig icin. avrupa icin bittide. lig icindemi transfer yapma hakkımız bitti şimdi.

matic transferi tam fiyasko ötesi...gecen senede hoca doneka ve petra transferleriyle basket den nekadar iyi anladığını gösterdi.utanmadan birde seimone ribaund almıyor diyordu..2 tane kule var ne değişti

matic transferi tam fiyasko ötesi...gecen senede hoca doneka ve petra transferleriyle basket den nekadar iyi anladığını gösterdi.utanmadan birde seimone ribaund almıyor diyordu..2 tane kule var ne değişti

reis adam tugbayı gönderip sariyeyi aldı. kadın süre almıyor takımda. gerci alsada bir halt etmiyor.

macada gittim bugun bu ruhsuz oyun bizim oyunculara hic yakısmıyor nerde son topa kadar mucadele bu kadar kaliteli yabancı erkek takımımızda olsa top 8 garantilenmisti simdi turk rotasyonumuz malesef 0(sıfır) bir de üstüne üstlük ceyhun yıldızoglu yazmaktam bıktım usandım artık bu yıldızoglundan allah kurtarsın ne diyeyim allah oktay mahmudi hocamızı basımızdan eksik etmesin hepimiz kıymetini bilelim lutfen oktay hocanın.

ne biliyim öyle diyorlar GS baskette. eger transfer hakkımız tamamen bittiyse ligde gitti. tamika hamlesiyle son kozumuzu oynayabilirdik:D

yanlış bilmiyosam gecen yıl biz tamikayı ligin sonlarında getirmiştik.transfer için bir sınırlama var mı ligde onu bilmiyorum.prince iyi oyuncudur ama tamikayı tercih ederdim tabiki :D

yanlış bilmiyosam gecen yıl biz tamikayı ligin sonlarında getirmiştik.transfer için bir sınırlama var mı ligde onu bilmiyorum.prince iyi oyuncudur ama tamikayı tercih ederdim tabiki :D

7 oyuncu benim bildiğim..alba-penichero-tina-fowless-dee-matiç-son yabancımız...7 den başka yok.buda demekki ligi unutalım

ben tinanın yerine düşünüyorum onu reis prince herzaman lazım. artık fowles 35 dakika oynayacak.

Ayrica Ceyhun Hoca'ya istifa diye bagiranlar neden susturuldu veya kim ne hakla bunu yapabiliyor.Bulent Tulun'a neden istifa diye bagirdilar yeri burasi miydi ne alakasi var onun macla,onlarida bagirtanlar belli.Biz bitmisiz yahu takim-tribun uzun bir sure salondan uzak durmak en iyisi...

macada gittim bugun bu ruhsuz oyun bizim oyunculara hic yakısmıyor nerde son topa kadar mucadele bu kadar kaliteli yabancı erkek takımımızda olsa top 8 garantilenmisti simdi turk rotasyonumuz malesef 0(sıfır) bir de üstüne üstlük ceyhun yıldızoglu yazmaktam bıktım usandım artık bu yıldızoglundan allah kurtarsın ne diyeyim allah oktay mahmudi hocamızı basımızdan eksik etmesin hepimiz kıymetini bilelim lutfen oktay hocanın.

önceden de demiştim bu takımın türk rotasyonu ülkemizdeki en iyi 2. yerli rotasyonudur.Bahar-ısıl-gülsah-saziye-melisa can gencleri saymıyorum bile.ama sorun hocada Ceyhun yıldızoglunda.ısıl ve bahara indirgedi bütün türk rotasyonunu. saziye gibi milli takımızın skorer oyuncusunu savunma için kullanmaya kalktı.melisa cana bazı maclar görev bile vermedi.ısıl ve baharı siliklestirdi.sorun oyuncularda degil ceyhun hocada.

Ayrica Ceyhun Hoca'ya istifa diye bagiranlar neden susturuldu veya kim ne hakla bunu yapabiliyor.Bulent Tulun'a neden istifa diye bagirdilar yeri burasi miydi ne alakasi var onun macla,onlarida bagirtanlar belli.Biz bitmisiz yahu takim-tribun uzun bir sure salondan uzak durmak en iyisi...

meshur ortadaki grup susturdu...ultraslan yani...yan taraftan bağırdılar istifa diye ama cok kısa süreli oldu

7 oyuncu benim bildiğim..alba-penichero-tina-fowless-dee-matiç-son yabancımız...7 den başka yok.buda demekki ligi unutalım

yandık o zaman cünkü ceyhun hoca kalırsa ceyhun hocaya ragmen bu takımı tamika toparlayabilir bir tek.sulciute denen oyuncu gelirse bu da tamikanın gelmeyecegi anlamına gelir.

yav gelsin de kimi cıkarcagız diye düsünmesi kalsın :D

yarın transfer olcagına göre daha gelmez. adam durmadan fark yiyor hemde kendi sahasında ve hala bu adamın istedigi transferler yapılıyor. yönetim ne yazıkki cok kötü.

Üst Alt