TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | 8 Şubat | Maç Sonucu | GS TV

Takımda Avrupa'nın en iyi basketçisiseçilen oyuncular var ama yine olmuyor yine olmuyor.

sebebi son derece basit. basketbola azıcık ilgisi olan bi çocuğa sor o bile söyler sana. yerlilerimiz leş ötesi ve de başımızda da hoca yok. bu kadar basit. bu takımda bunlar değişmediği sürece uzaydan transfer yapsan gene boş

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | 8 Şubat | Maç Sonucu | GS TV

Bu arada bugün transfer açıklanacak diyordu beyler bu oyuncu kim duyumu olan var mı?

Özellikle Mete bir haber var mı? :D

Nasıl bir oyuncu?

Faydalı olur mu takıma?

Sanmam,oynadigi kulüp sakatlaninca serbest birakmis,bizde kimseyi alamayinca kendisiyle anlastik.Erkek basketbolu takip edenler icin Mehmet Okur tarzinda diyebiliriz ama kalitesi degil tabi.Pota alti mücadeleden kaçinan genelde skorunu disaridan bulabilen biri,yani yine rakiplerle mucadele Tina'ya kaldi.

Bizim yerliler toplam 4 sayı atmış onlarınkiler 24.

suicide muicide farketmez bu takıma yerli oyuncu , yabancı antrönör lazım

Dogru düzgün hakem atanirsa maclarimiza biz sampiyon oluruz,kimse karalari baglamasin fenerbahce bize bu farki aticak kalibrede bir takim degil,son periyota kadarda kafa kafaya götürdük,yukarda yazdim tekrar söylüyorum hakemler bicti katletti,maci bir daha izliyebiliyorsaniz cok dikkatlice izleyin 20-20 iken biz bir savunma yapsak öne gecme firsati bulacagiz hemen bir faul 22-20 biz faulsüz hucumlar yapiyoruz temiz ve net her savunmada bu 50 sayilara kadar böyle gitti...

oyuncularimiz oyundan düstü koparicak hamleyi yapamadik psikolojik olarak tauirasi cok sinirlendi tüm oyuncularimiz cok sinirlendi,fener tam bos dönecekken hep bir düdük imdadina yetisti fenerin,böyle buralardan yazmak cok kolay o parkelerde siz oynasaniz sizde cildirirsinizki ben evde cildirdim,biz temiz hakemlerle fenerbahceyi icerde her türlü yenerdik,fazlasiylada o potansiyeli olan bir ekibimiz.

Bir sözümde teknik heyete hakeme ragmen takimin psikolojisini üst seviyede tutmak sizin ana göreviniz,fatih hocada her hakeme darlandiginda kaybedicek bir mesaj veriyormu hic külübeden yoksa 9 kisi oynadigimiz anda bile külübeden hirsiyla takimi motivemi ediyor,malesef kocumuzda bu isi basaricak bir görüntüde degil.

genel olarak yazınıza katılıyorum ama saha avantajını kaptırdığımız için şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum.

Çok ciddi sakatlık problemi yaşadığımız bir dönemde yenilmemiz çok normaldi.Fenerbahçe kadro olarak küçümsenecek takım değil.Bizden en büyük avantajları sahip oldukları yerli rotasyonu.Gerçekten o konuda bizim çok üstümüzdeler.Bunu çözmemiz de pek kolay görünmüyor oyuncu darlığı göz önüne alınınca.

çok fırtınalar kopuyor içimde.hangi birini söyleyeyim ki..?

ceyhun denen koç bozuntusu.sen ne işe yararsın arkadaşım..? hiçmi oktay hocayı izlemiyorsun? adam resmen bircok nba takımından daha iyi dedikleri cska ya karşı hemde deplasmanda hemde eksiklere ragmen kafa kafaya oynattı takımı.ama sen...dün biraz düzgün bir koç olsaydı rahatlıkla kazanırdık macı.pota altında cok üstünüz diyoruz ,dünyanın en iyi ikilisi bizde diyoruz,hani..? adamlar cözmüş olayı,hiç pota altına didişmeye girmediler ne fowless la nede tinayla.matoviç ve nevriye orta mesafeden salladıkları şutlarla bitirdiler işi.ey hoca bozuntusu,körmüsün farkedemedinmi bunu..? fowless ve tinayı matoviçle nevriyenin dışarı cıktıklarında üzerine gönderseydin yemin ediyorum ikisinin attıgı sayı 10 u gecemezdi.çünkü ikiside adam eksiltme yetenegine sahip değiller.zaten Allah rızası için bi oyun şablonumuz yok.varsa görebilen bana söylesin.hırs desen sıfır.macın bitmesine 8 dk kala fark 6 sayıyken bıraktı bizim takım macı.gerci hoca bırakırsa takım naapsın..? basketbol 2 dk da 15 sayının kapanabildigi bir spor.dün efesin 2 dk da kaç sayı geriden geldiğini gördük.hadi onu gecelim ulan daha kac hafta oldu ceyhan maçı ceyhun efendi,son 2 dk da 10 sayı gerideyken vermedinmi macı..? ceyhan o oyuncu kadrosuyla bunu yapabiliyorda sen elinde dünyanın en iyileri varken bu ne ruhsuzluk..? sen savunma nedir bilmiyormusun arkadaşım..? istifa edecek kadar bile yürek yok sende..!

oyunculara gelirsek..ışıl sen ne işe yararsın söylesene.bahar bizim ceyhandayken sayı ortalaması 15 i düşmezdi.şimdi ceyhun onuda köreltmiş.gecenlerde ceyhanda mersini izlerken tugba carptı gözüme.onu gönderip sariyeyi alana....ceyda kozluca gibi birini işe yaramaz diyip gönderdiniz.melisa can(mitchell campbell) bizdeyken (kusura bakmayın hep ceyhanı örnek veriyorum ama sonuçta yaşadıgım yer ve bilgimde genel olarak bu yönde) resmen sayı krallıgına oynuyordu.onu bile körelttin ya ceyhun ne diyeyim,kız potaya topu atmayı unutmuş resmen.birde benim için en önemli olan şu ki prince ,agustus dan kesinlikle iyi değil.ama ceyhun efendi bikere gıcık gitti ya agustusa.neymiş avrupa pasaportu varmış,arkadaşım o pasaport rus takımlarına işlemedikten sonra yemişim ben o pasaportu,senin 8 li finaline 3 rus takımı gelecek..!

seyirciyede bir lafım var.neden daha oyunun bitimine 7 dk varken ve fark 8 iken bıraktınız oyunu arkadaşlar..? barcelona macında erkek takımı 20 sayı gerideyken bile bırakmamıştınız destegi..ultraslandaki arkadaşlarda nedense "ceyhun istifa" seslerini duyunca hemen susturdular seyirciyi.niye susturuyorsunuz ki,cokmu memnunsunuz ceyhundan..?

hakemlere bişey demiyorum zaten.oyun 60-56 iken o basket faulu ne amacla kenardan başlattılar anlayabilmiş değilim.gerci skorborda carpan topa devam deyip niyetini belli etti sonuçta o bayan hakem,sanırım angel ile bi yakınlıkları var.her angele dokunmaya faul caldı ya..

son sözüm yönetime.kurbanınız olayım gönderin artık şu ceyhunu ya..hocasızda cıka bu takım zaten kafaya oynar.

bugun transfer edilecek olan basketbolcu arkadaşda yeni bir matiç faciası ve ceyhun eseri olacaktır.bunuda yazın bi kenara..

bu maç gösterdiki kadınlarda şampiyon belli etti kendini.ha bizim bi koç değişikliği fayda gösterebilir ama artık çok geç.bu seneyi devam edecek büyük ihtimalle.şampiyonluk ve avrupaligi gitti diyebiliriz.zaten taraftarda inanç bırakmadılar.hepisine başta koç olmak üzere yazıklar olsun.:mad:

Unuttuğum bir şeyi daha ilave etmek istiyorum. Dün maçı mecburen FBTV den seyrettim. Bende teledünya olduğu için GS TV yok.

Yalnız maçı anlatan o spiker her kimse kendisini tebrik ediyorum. İlk defa bir FB spikerini bu kadar tarafsız (Elbetteki taraflı idi ama bu kadar tarafsız anlatanını ilk kez gördüm) maç anlatırken gördüm. Fowles'in verilmeyen basket faulünü, Matovic'in steps yaparak attığı turnikeyi vs. çekinmeden söyledi. Hatta Baturalp dinazorunun bazı ezikleri haklı çıkarma çabalarını da engelledi ki asıl bu hoşuma gitti. Zaten adam basketbol hakemi imiş. Oldukça hakimdi pozisyonlara. "Diana bu işi gerçekten biliyor. Çok iyi faul aldırıyor ki hepsi doğru karar." demesi de hoşuma gitti.

Unuttuğum bir şeyi daha ilave etmek istiyorum. Dün maçı mecburen FBTV den seyrettim. Bende teledünya olduğu için GS TV yok.

Yalnız maçı anlatan o spiker her kimse kendisini tebrik ediyorum. İlk defa bir FB spikerini bu kadar tarafsız (Elbetteki taraflı idi ama bu kadar tarafsız anlatanını ilk kez gördüm) maç anlatırken gördüm. Fowles'in verilmeyen basket faulünü, Matovic'in steps yaparak attığı turnikeyi vs. çekinmeden söyledi. Hatta Baturalp dinazorunun bazı ezikleri haklı çıkarma çabalarını da engelledi ki asıl bu hoşuma gitti. Zaten adam basketbol hakemi imiş. Oldukça hakimdi pozisyonlara. "Diana bu işi gerçekten biliyor. Çok iyi faul aldırıyor ki hepsi doğru karar." demesi de hoşuma gitti.

Ayrıca maçın sonuna doğru Ceyhun'la baya dalga geçtiler.Dünya alem bu adamın bizim takıma zarar verdiğini gördü ama bizimkiler hala bi şey yapmamakta ısrarcı.

Sanmam,oynadigi kulüp sakatlaninca serbest birakmis,bizde kimseyi alamayinca kendisiyle anlastik.Erkek basketbolu takip edenler icin Mehmet Okur tarzinda diyebiliriz ama kalitesi degil tabi.Pota alti mücadeleden kaçinan genelde skorunu disaridan bulabilen biri,yani yine rakiplerle mucadele Tina'ya kaldi.

Pero Antic tarzı bir oyuncu anladım.

bu maç gösterdiki kadınlarda şampiyon belli etti kendini.ha bizim bi koç değişikliği fayda gösterebilir ama artık çok geç.bu seneyi devam edecek büyük ihtimalle.şampiyonluk ve avrupaligi gitti diyebiliriz.zaten taraftarda inanç bırakmadılar.hepisine başta koç olmak üzere yazıklar olsun.:mad:

hci bişey icin gec degil. daha ortada şampiynluktan başka türkiye kupasıda var. bana kalsa avrupalı transfer yapacagıma tamikayı alırım. avrupada bu takım birşey yapamaz. lige odaklanmak lazım. cem akdagı takımın başına getirmek lazım.

Üst Alt