TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Oldu ama çok fena şekilde takılıyor bu seferde. :eek:

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

VLC'de calissa müthis olacak ama calismiyor. Media Playerden 5:4 izleyecegime giderim internetten baska yayinlar ararim :D

Birisi URL'sini yazsın da direk media playerden açayım renkdaşlar. Şimdi tıklayınca açılmıyor siteden. :eek:

O kadar şeyi takılmadan izliyorum bizim GSTV'yi izleyemiyorum. :eek:

Bende de yayin takilmaya basladi, mac saatinde kesin cöker. :eek:

Bendede oldu..Birisi ayrıntılı bir şekilde anlatsın..Şimdi baya soran olur..

ya batur amca varken niye GS tvden izliyonuzki:D:D:D

"PROMOSYON KODU" ile giriş yaparak GSTV'yi ÜCRETSİZ izleyebilirsiniz. Giriş kodu: RYZF4YKS

Galatasaray.com | Registration

Önce burdan üye oluyorsunuz. Sonra da benim koydugum sayfaya promosyon kodunu yaziyorsunuz.

8035.jpg

En kritik maçımız kesin almamız lazım..Fb yenerse bir dahaki şampiyonluk gazı ile çıkacak..O yüzden bir taraflarını kaldırmamalıyız..Birde Yerliler basit hata yapmassa alırız diyorum...

En kritik maçımız kesin almamız lazım..Fb yenerse bir dahaki şampiyonluk gazı ile çıkacak..O yüzden bir taraflarını kaldırmamalıyız..Birde Yerliler basit hata yapmassa alırız diyorum...

sence bizdeki yerliler hata yapmazmı:) tugba palazogluna güvenmiyom ben arkadaş sacma sapan fauller yapıyor. yetenegini kaybediyo herkes. bari 2 3lük atsında rahatalayak. cünkü her şekilde sacma sapan faul yapıp faul cizgisine götürcek bu ezikleri..

bu arada keşke melisacan olsaydı. oda en kritik anda sakatlandı. fowles cok dakka alıyo bu sefer. o kıza cok yükleniyoz. o yüzden fowlese beline kuvvet diyoruz:)

Üst Alt