TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Işıl ve Bahar'ın küfürlerden etkilenmemesi lazım. Şu maçta Melisa oynayabilseydi keşke.

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 15 Nisan | 20.30

Hiçbir türlü üyeliğimi kabul etmemesi garip değil mi?

Edit : Şimdi de sayfa hiç açılmıyor.

Sylvia reyisten yine 20/20'lik performans bekliyorum :cool:

Salonda Işıl'a koro halinde küfür varmış, şerefsiz heriflerin tek bildiği küfür.

Fenerbahçe'de Sutton-Brown tribüne çıkmış.

Üyeliği olanlar da izleyemeyecek şimdi. :eek:

Maç öncesi biraz güldüm iyi oldu. Ufak bi alıntı yapayım okuduğum "komik" yazılardan;

Taurassi olayının arkasında gs lobisinin olduğundan adım gibi eminim ...bu kesin ve net onların operasyonuydu .

Tarihlerinde ilk defa bayan baskete bukadar iddialı yatırım yaptılar ...ve baktılarki kesin boşa gitmiş yatırım ..çünki her maç ezdik ve avrupa şampiyonluğumuz hemen hemen garanti gibiydi .

Hoş onlar sadece ligin derdindeydi ya .

Şimdi bu Taurassi operasyonuna rağmen sahalarında 1 maç kaybedip işi risk´e atınca ...fena çıldırmışlardır ...eyvah diye .

Dolayısı ile ...oynayacağımız iki maç sonunda bizim Şampiyon olma ihtimalimiz daha yüksek oldeuğundan ..her türlü bel altı çalışmaları bekliyorum ...

FBTVDE MAC YAYINI YOK VOLEYBOL MACINI VERIYORLAR.

gstv maci simdi nasil yayinlayacak ?

ulan bu fenerin tvnunda veleybol macı var. bu mac 8.30 u aşar. hey allam ne günlere kaldık. bu ezikler daha saati bile uyduramamış..

MissFenerli1907 - 15.04.2011 20:13

Nevriye Kaptan dedigin böyle olur..

tribünlere gidip küfür etmeyin demis..isil yaptimi böyle bisey ? yok !

marietmiş gibi söylüyor bide. kaptan dedigin böyle olurda bunlarda cok iyi pc taraftar olur....

Üst Alt