Tobol Maçı 19:30'da NTV'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Tobol-Galatasaray Maçı NTV'de!

Tobol-Galatasaray maçı NTV'de

Frank Rijkaard yönetimindeki Galatasaray'ın bu sezonki ilk resmi maçı NTV'de. Sarı-kırmızılıların yarın Kazakistan temsilcisi Tobol ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu maçı, saat 19.30'da NTV'den canlı olarak ekrana gelecek.

170509-avrupaligi.widec.jpg

İSTANBUL - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Kazakistan'ın FC Tobol takımı ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. TSİ 19.30'da başlayacak olan mücadele NTV'den canlı olarak yayınlanacak.

Karşılaşma öncesi Sergen Yalçın ve Hakan Ünsal, Galatasaray'ın yeni transferlerini değerlendirecek, NTV Spor Galatasaray Muhabiri Özgür Buzbaş Kazakistan'dan canlı bağlantılarla maç heyecanını aktaracak.

Karşılaşmayı Ercan Taner anlatacak, Rıdvan Dilmen yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.

BU SEZONKİ İLK RESMİ MAÇI

Frank Rijkaard ile ilk resmi maçına çıkacak olan Galatasaray, İstanbul'a avantajlı bir sonuçla dönmek için sahada olacak.

Kulüpler düzeyinde Türk futbol tarihindeki en önemli başarıyı 1999-2000 sezonunda UEFA Kupası'nı kazanarak elde eden Galatasaray, 10 yıl sonra yeniden final hedefiyle sahaya çıkmaya hazırlanıyor.

Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

FC Tobol Maçı Naklen NTV'de

UEFA Avrupa Ligi 2. Turu'nda deplasmanda FC Tobol ile yapacağımız maç, naklen NTV'de ekrana gelecek. Kazakistan deplasmanındaki karşılaşma, yarın (16 Temmuz 2009 Perşembe) saat 19:30'da oynanacak.

www.galatasaray.org

ya renkdaslar birileri sormustur amma ben bidaha emin olayim :D

ntv demi ? spor degil yani

bide avrupadan izleyecegim icin acaba turk ntv falan mi (gerci bilmiyorum bunun turku avrupalisi varmi :s)

Cevap: Tobol-Galatasaray Maçı NTV'de!

D-Smart'ın batmasını istiyorum. Eğer bu herifler gelecek sene lig yayını ihalesini alırlarsa yemin ediyorum bittik.

ya bırakmaz digiturk yada çift ihaleye verir yan i hem digi yayınlar hem d smart daha çok para dağıtılır klüplere böylece

maçı ercan taner anlatacaksa o bize sans getirir 2000 yılındaki uefa kupası maçlarımızı anlatmış ve yenilmemiştik. o zamanlar HAGİ HAGİ HAGİ demesi hala kulaklarımda inşallah yarın da BAROS BAROS BAROS der:)

oo süper şifresiz izliyebilecezz... digitürk üyesi olanlar ve standar dsmar olanlar açıkca izliyor sorunsuz.

Üst Alt