Tobol Maçı 19:30'da NTV'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Cevap: Tobol Maçı 19:30'da NTV'de

Kadro yedek ağırlıklı diye duydum

Galatasaray'ın 21 kişilik oyuncu kafilesinde şu futbolcular yer alıyor:

Aykut Erçetin

Emre Güngör

Uğur Uçar

Gökhan Zan

Ayhan Akman

Barış Özbek

Arda Turan

Milan Baros

Mustafa Sarp

Yaser Yıldız

Emre Aşık

Erhan Şentürk

Emre Çolak

Serdar Eyilik

Sabri Sarıoğlu

Alparslan Erdem

Orkun Uşak

Volkan Yaman

Servet Çetin

Fırat Kocaoğlu

Aydın Yılmaz

Yabancılardan bi tek Baros var galiba, hücum hattında yine sıkıntı çekeceğiz gibi gözküyor. Yaser oynamaz umarım.

Ben bu kanali izlememeye karar vermistim aslinda bize karsi yaptigi yayinlardan ötürü. Simdi mecburen izleyecegim. Ilk anda sevindirici bir haber gibi geldi sifresiz oldugundan ama aslinda sevindirici bir haberde degil söyle bir haberlere ve olanlara göz atinca.

Benim bildiğim Avrupa'dan maçlara kaynak yapan olmasın diye uydulara şifreliyorlar maç saatinde yani ya D-smart ya Digitürk ya Kablo Tv ya da karasal yayın anteni olması lazım .. Sadece uydu varsa izlenemez ..

Arkadaslar bu D-Smart Avrupa maclari anlasmamiz hakkinda bir bilgi vereyim istiyorum cunku bazi arkadaslar yanilgi icindeler.

D-Smart Galatasaray imizin 2012 yilina kadar Kendi sahasinda oynacagi Avrupa kupasi maclarinin haklarini almistir.Tabi bu Champions Leauge icin gecerli degildir.

Ayni iki yil once Anorthosis takimi ile yaptigimiz mac gibi,ve gecen yil yaptigimiz deplasman maclarinin cogunun Show Tv de gosterilmesi gibi seyler zaten beklenendir.Burada maalesef Dogan medya grubuna atilmis bir kazik yoktur.

İzlenir..Lig maçlarındaki gibi olmayacak..

yarın görürsünüz.. Ntv tenis maçları motor sporları dahil futbol maçlarında da (ki bunu Barça-Madrid maçında da yaptılar) maç saatinde uydudan yayını kesiyor .. Amaç başka ülkeler Türksat uydusu üzerinden maç yayını yapamasın diye çünkü ciddi cezalar var bu konuda .. He %100 benim dediğim olur demiyorum tabiki yanlış anlamayın ama böyle olursa da şaşırmayın ondan söylüyorum .

Maçın dsmartta olmaması güzel fakat ilerde yine bu kanal yüzünden sıkıntı çekicez. 90 dakika gibi bir program güya ekonomik kriz nedeniyle yayından kaldırılıp sunucuları kovulurken, rıdvan ve birçok febeşliye para akıtmaları ilginç. bu maç gibi istisnalar hariç izlemeyeceğim bu yanlı kanalı..

Çok iyi. Gerçi bende Digitürk ve Dsmart ikiside var ama diğer kanallarda izlemesi daha keyifli oluyor.

En son Trömso maçını vermislerdi,Ntv de insallah yine uğursuz gelmezler.

Fark etmiyor benim için Digitürk hariç bütün kanallar kabulümdür. :D

benim icinde Dsmart haric butun kanallar kabulumdur.. :D Bence Digiturk daha iyi Dsmartın yapmıs oldugu kazıgı goruyoruz.. 200 TL verip ayrı bir paket almanızı istiyorlar. 200 TL ye ben Digiturkte diğer kanallarımı da actırırım.. ben ayda 77 TL oduyorum. Spor kanalları + Film kanalları acık iken 200 TL neree 77 TL nerreee

Üst Alt