# Tolgay Arslan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

Tarık ta bizimle ilk maçında cok iyi oynamıstı aynı bruma gibi

Erken yorumlamak gerekir tabiki ama erkan olmuş oyuncu. Kalitesi ligimizde hiçde fena değil bir oyuncu.
Tarıkı ben beğenmiyordum savunma anlamında zatem. Hucumda belki etkili olur diye ümitliydim ama ordada sınıfda kaldı maalesef şimdilik.
Belki gelişir.
Bruma? Ağır sakatlık atlatmış bir çok genç oyuncu ve üstelik an itibari ile 2 senede 4cü hocası. Ne bekliyoruz veya bekleye biliriz bu şartlarda bu oyuncudan?

Erken yorumlamak gerekir tabiki ama erkan olmuş oyuncu. Kalitesi ligimizde hiçde fena değil bir oyuncu.
Tarıkı ben beğenmiyordum savunma anlamında zatem. Hucumda belki etkili olur diye ümitliydim ama ordada sınıfda kaldı maalesef şimdilik.
Belki gelişir.
Bruma? Ağır sakatlık atlatmış bir çok genç oyuncu ve üstelik an itibari ile 2 senede 4cü hocası. Ne bekliyoruz veya bekleye biliriz bu şartlarda bu oyuncudan?

Ben en çok brumaya üzüldüm çocugu bitirdik
Özguveni bitmiş gibi

Özguveni bitmiş gibi

An itibaren öyle gibi maalesef ama yaşı çok genç. Yetenekleri var ve zamanıda. Kiraya vermek gerekir yada sabır göstere bilmeliyiz.
Toparlayamaz veya gelişemez belkide tabikide. Futbolda hiç bir şeyin garantisi yok.
Bakmışın, Allah korusun, aynı sakatlık tekrar yaşar. At çöpe o durumda

Özguveni bitmiş gibi
Katılıyorum. Bir geldiğindeki haline bak bir de şimdiki haline.

Çocuk sanırım daha 3 maç arka arkaya ilk 11 oynamadı. Bunu geçtim ligde oynatılımayıp Şampiyonlar liginde taraftarın önüne yem atmak da neyin kafasıysa artık..

I am the one who knocks!

Yanlış trabzon sezon başı çok zarar etmedi ama devre arası ya herro ya merro dediler. Ya şampiyon olacak günü kurtaracaklar ya da çok pis batacaklar.
2 sene sonranın parasını yiyorlar. Güvenceleri stat ama işler bi kötü gitmeye başladı mı belini doğrultamaz. 20'yi geçti heralde bu sene yaptıkları transfer

bu adami biz neden almaya düsünmüyoruz? seneye ilk 18 de 7 yerli olmazi gerekli yekta gibisi yedek olacagina tolgay olsun.
bonservisi düsük ve burdan birileri cepe para indiremiyecek diye mi almak istemiyoruz? giderler serdar azize 4 milyon verirler ve birilerin cepine para akar

bu adami biz neden almaya düsünmüyoruz? seneye ilk 18 de 7 yerli olmazi gerekli yekta gibisi yedek olacagina tolgay olsun.
bonservisi düsük ve burdan birileri cepe para indiremiyecek diye mi almak istemiyoruz? giderler serdar azize 4 milyon verirler ve birilerin cepine para akar
Tolgay fazla para edecek bir adam değil. Yabancı serbest olunca bir hayli gereksiz transfer olur.

Trabzon guzel transferler yapiyor , para nerden geliyor diye agliyanlar IS adamlari iyi destek cikiyor ..

haa bizim is adamlarimiz nerde mi ? hepsi fener favori diye kanal kanal geziyor ..

cimriler hepsi Galatasarayli cikti .. malesef

sınır olsa üzülürdüm ama şimdi hiç üzülmedim. 15-16 iyi yerli lazım zaten kadroda var önemli olan doğru yabancı bulmak.

Üst Alt