# Tolgay Arslan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

B8OybGbCUAAepFS.jpg:large

Yahu mis gibi yaşamın var. Halı gibi sahalar, antrenman sahaları, profesyonel ekipler dururken bir futbolcu bundesliga'yı bırakıp Türkiye'ye niye gelir. Hayır yaşında genç yani.

Hic izlemedim ama o meshur youtube kliplerine baktim baya hizli oynayan bir oyuncu. Aslinda bize iyi bir alternatif olabilirdi.

Ya seneye yüzüne bakmazsin hersey serbest bunların egosundan kurtulacagiz şunu istiyorum bunu istiyorum yok artık benim sartlarim bu geliyomusun kardeşim yoksa hadi bakalım yoluna.

Son düzenleme:
küçüklükten beri Galatasaraylıyım
ts için ölürüm oynamak için can atıyorum
bjknin renklerini çok seviyorum sürekli orda oynamanın hayalini kuruyorum

Tolgay Arslan​

Yahu mis gibi yaşamın var. Halı gibi sahalar, antrenman sahaları, profesyonel ekipler dururken bir futbolcu bundesliga'yı bırakıp Türkiye'ye niye gelir. Hayır yaşında genç yani.

Istanbul icin baska ne icin gelecek ? Istanbuldaki AVMler , Lux hayat , San/Sohret nerde bulacak ? Almanyada kimse biplemez bunlari .. ama turkiyede herkes altina yatar,imza icin boynuna atlar ..

Trabzon alsaydı hem etkili olamazdı hemde olsa bile iki seneye bize gelirdi. Ama
Bjk alınca kötü oldu. Adamlardaki Veli-Atiba gibi tekniği kısıtlı oyuncularına iyi bir alternatif oldu. Hatta 2-3 hafta sonra Veli-Atiba'yı keserse şaşırmam. Burada onu beğenmeyenlerde Bursaspor maçında Yekta'dan birşeyler beklemeye devam etsinler.

Sent from my iPad using Tapatalk

Üst Alt