# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma

Rosicky'i hala bilmiyorum.Umarim kadromuza katabiliriz ama Ingiltere'de cikan haberler Arsenal'den pek ayrilmak istemedigi yonunde.

Biliyorsunuz ki Barcelona bir ortasaha oyuncusu daha almadan transferi bitirmek istemiyor.Fabregas ile cok ilgilendiler ama Arsenal'in yuksek para istemesi,daha dogrusu satmak istememesi yuzunden Barcelona sonunda vazgecti ve ilgisini Mascherano'ya yoneltti.Liverpool'da Torres ve Mascherano'nun ayrilmak istedigi haberlere yansimisti zaten.Bu sebepten dolayi Mascherano icin yarisan Inter ve Juventus ilgisini Ledesma'ya tekrar yoneltti,Italya'da okudugum haberler boyle.Ledesma'da boyle bir tercih icerisinde buyuk ihtimalle Galatasaray'i tercih etmez.

Rosicky'i hala bilmiyorum.Umarim kadromuza katabiliriz ama Ingiltere'de cikan haberler Arsenal'den pek ayrilmak istemedigi yonunde.

Biliyorsunuz ki Barcelona bir ortasaha oyuncusu daha almadan transferi bitirmek istemiyor.Fabregas ile cok ilgilendiler ama Arsenal'in yuksek para istemesi,daha dogrusu satmak istememesi yuzunden Barcelona sonunda vazgecti ve ilgisini Mascherano'ya yoneltti.Liverpool'da Torres ve Mascherano'nun ayrilmak istedigi haberlere yansimisti zaten.Bu sebepten dolayi Mascherano icin yarisan Inter ve Juventus ilgisini Ledesma'ya tekrar yoneltti,Italya'da okudugum haberler boyle.Ledesma'da boyle bir tercih icerisinde buyuk ihtimalle Galatasaray'i tercih etmez.

:sad007::sad007:

Dün önce A.Polat söyledi 1-2 oyuncu alacağız diye, sonra akşam haberlerde Servet'in röportajını gördüm ntv de şunları söyledi "aramıza katılacak 2 oyuncu ile çok daha iyi bir takım olacağız ve aksama olmayacaktır" .

erdemkardem dedi ki...

11 Ağustos 2010 Çarşamba

Özür ve son durum !

Gectigimiz hafta Rosicky ve Ledesma transferlerinin bittigini aciklamistim. Yanliz bugün kaynagim ile son bir görüsmede bulundum ve ögrendim ki, Rosicky Arsenal´da kalmak istedigini belirtmis. Bu transfer büyük bir ihtimal ile suya düstü. Sizden yanlis bilgi verdigim icin cok özür dilerim.

Ledesma konusunda ise haberler daha olumlu, büyük ölcüde anlasmis durumdayiz, ve bir aksilik cikmaz ise bu hafta icinde aciklanacak.

Hepinizden tekrar tekrar özür diliyorum.

***blogda Rosicky transferini haber yapan arkadaşımızın son cevabı. Güle güle ROSİCKY

Yaptiklari cok buyuk yanlis.Rosicky boyle aciklamalarda bulunduguna gore belki de asla anlasmadi,dusunmek icin sure istedi.Kalkip bunu aciklayip bu kadar insana umut verdikten sonra ozur dilemenin bir anlami yok bence.Zaten 1 haftadir Ingiltere'de cikan haberlerden anlamistim..

Yaptiklari cok buyuk yanlis.Rosicky boyle aciklamalarda bulunduguna gore belki de asla anlasmadi,dusunmek icin sure istedi.Kalkip bunu aciklayip bu kadar insana umut verdikten sonra ozur dilemenin bir anlami yok bence.Zaten 1 haftadir Ingiltere'de cikan haberlerden anlamistim..

Yalnız ScoutGS hala haberlerinin arkasındalar, o yorumu yapan arkadaş için de "onu bağlar, bizi değil" yorumunu yaptılar. Bu kadar emin olmalarının tek sebebi olabilir, o da imzaların atılmış olmasıdır veya kesin olarak anlaşma sağlanmış olmasıdır. Çünkü bu kadar haber çıktı (röportajlar, negatif haberler) ve hala transfere oldu gözüyle bakabiliyorlar.

Bakalım gelişmeleri merakla bekliyorum...

Scoutgs kıvırma turlarına başlamış, yatarsa bildiririz felan.Madem imzalar atıldı nasıl yatacak neyi bildiriyorsun?Eğer bu transferide patlarsa forumda kimse scoutgs nin ''s'' sinden söz etmesin bir turkspor,fotospor kadar olular gözümde.

Ledesma transferi yattı diyorlar haberlerde. Juventus ve İnter de ilgileniyormuş ve Türkiye'yi tercih etmeyecekmiş. Artık ne kadar doğru bilemem ama.

Elano'nun senesi nasil olur biliyomusun?

-Rijkaard gidecek, Luce veya Hagi gelicek.

-Sabri'yi kenara cekip Miguel'i transfer edicez.

-Sonra Elano'yu genellikle sag tarafta serbest birakip oyunu uzun toplarla ters ve bos bolgelere yaymasini bekliyecegiz.

Sence onca zahmet "ortalama bir oyuncu" icin deger mi? Ofansif mevkiye aranan kan Senijad Ibricic, Elano ile devam etmek bir sezonun daha icine etmek demek.

Hep diyorum, Baris > Elano = Sarp.

Biraz futboldan konuşsak. Barış Sarp falan diyorsun da bunlar futbolcu değil. Yazık gerçekten ya valla sizleri gördükçe Barışla Sarpla inşallah devam ederiz diyorum. Utanıyorum artık ligin en kalitesiz ortasaha oyuncularına sahibiz. KAliteyi tek artıran ise Elano.

ledesma ile %100 anlaşılmış sadece lazio klubüne ödemede küçük pürüzler kalmış rosicky konusunda temaslar var ama kesin bişey söylenmedi. kaynak lig radyo

"I must thank everyone for showing interest because it flatters me, but I

must repeat myself - I am satisfied to be with Arsenal. And as long as the club want me to stay, I am not interested in moving elsewhere."

T.Rosicky.

Adam Arsenal'de oynuyor zaten bize gelmesi zordu.Ledesma Rosicky kadar büyük isim değil ama önemli oyuncu tabi.

Sarp > Elano = Barış

Doğrusu böyle.

Doğru. Sarp bence bu sene çok daha yararlı olacaktır,geçen sene hiç alışık olmadığı stresli bir ortama girdi. Ve senede normalde 30 maç yaparken geçen sene Avrupası,kupası derken gerçekten alışık olandan çok daha fazla maç yaptı, sezonu erken açmamız da cabası. Bu sene daha hazır ve yararlı olacaktır.

Cihan açıklamış transferdeki gelişmeleri.

Bu arada Cihan bloga katıldığında duyum vermeye değil oyuncu tanıtmaya geldiğini söylemişti. Ne değişti?

Sarp > Elano = Barış

Doğrusu böyle.

Bırak bu işleri kardeş, ciddi söylüyorum. Tamam herkesin bir düşüncesi fikri var ama yani insana başka organlarıyla gülerler ya. Barış kim Sarp kim ya? KAfayı mı yediniz . Bu ligteki bütün orta saha oyuncuları söylediğiniz iki adamdan daha kaliteli. Elano'yu beğenmeyebilirsiniz saygı duyarım da , futbol bu sonuçta. 2 metreye pas atamayan adamdan futbolcu mu olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt