Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı

İzliyoruz falan ama futbolcu taifesini sevmiyorum ya genel olarak. Genellemiyorum ama bunun gibilerin sayısı çoğunluk gibi gözüküyor.

Bir de kendilerine basın yoluyla suni bir ''adamlık'' insanlık falan pompalıyorlar daha da bir iğrenç oluyor. Hadi bunu geçtim zaten az çok tanıyorduk ama Ronaldo çok şaşırttı beni mesela, uzaktan duyarlı parayı sindirmiş yardımsever bir tip gibi gözüküyor(veya öyle lanse ediliyordu) ama yaptığının affedilir tarafı yok. Kendini her alanda geliştirmeli insan, bunlar sportif yön hariç yerinde sayıyor ve apaçilik baki kalıyor.

Kapitalist düzen çakalı başımıza aslan yapıyor ne yazık ki, para ve şöhret her şeye kadir an itibariyle belki ama eninde sonunda bu çarpık düzen son bulacak. Bizim görmeyeceğimiz kesin, belki torun torbamız görür.

Arda’dan açıklama var.

f2c13c431e4bd415873377a7f39d54cd.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehir ile olan sözleşmesi bu sene sona eriyor.

İnşAllah seneye FB'nin vizyonlu başkanı Arda'yı FB'ye kazandırarak yılın transferini yapar.

Olm saçma lan. Adama konuşacağız diyor o da hiçbişey demeyip sonra küt diye burnunu kırıyor falan sie. Bir kere kadının parmağında yüzük var mıymış o arada. Yüzük olmasa bile Arda evli ayaklarını geçelim, burada bile bir sürü evli adam var. Tamam evlisiniz de güzel bir kızla kaçamak yapma şansınız olsa ben evliyim etik olmaz mı diyeceksiniz, yav sgidin:D 2.si belki kendince iltifat etmek istemiştir muhtemelen, gel otele gidelim dememiş herif sonuçta. Arda'yı savunmuyorum da böyle salakça bir durumun içine niye soksun kendini durup dururken.

Gerçekten inanılmaz rezil bir herifsin sen. Seni zamanında göklere çıkartan bizlere yazık. Parçalı'yı ömür boyu evinde bile giyeme inşallah.

Olm saçma lan. Adama konuşacağız diyor o da hiçbişey demeyip sonra küt diye burnunu kırıyor falan sie. Bir kere kadının parmağında yüzük var mıymış o arada. Yüzük olmasa bile Arda evli ayaklarını geçelim, burada bile bir sürü evli adam var. Tamam evlisiniz de güzel bir kızla kaçamak yapma şansınız olsa ben evliyim etik olmaz mı diyeceksiniz, yav sgidin:D 2.si belki kendince iltifat etmek istemiştir muhtemelen, gel otele gidelim dememiş herif sonuçta. Arda'yı savunmuyorum da böyle salakça bir durumun içine niye soksun kendini durup dururken.

iste ardayi yalamak icin firsat kollayan bir maldonado

Bu iti baya baya isteyenler vardı tam süzme orman çocuğu çıkmış
Terim e ne kadar tşk etsek az tam zamanında geldi

Babanız Galatasaray

Üst Alt