Torrent, beIN Sports'ta Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Torrent, beIN Sports'ta Açıklamalarda Bulundu

"Galatasaray teknik direktörü olmak nasıl bir duygu" sorsuna Torrent:

"Dört yıldızı olan tek takımım bu ülkede hocası olmak güzel bir duygu. Ben Katalanım, Girona'danım. Orada Türkiye dendiği zaman akla gelen ilk şey Galatasaray'dır. Tarihi de çok eskiye dayanan büyük camia"

1. Bu arada omer harici tum futbolcularda gelisim var

2. Takim 100 dakika oyunu istedigi gibi yonlendirebiliyor

3. Takim ofansda seneler sonra ofansda cizgiye iniyor ( en basit gol bulma yolu)

4. Cok efektiv paslasiyoruz geriden bos pas donemini bitirdi geriden oyun kurarken bile bi plan oldugu goruluyor
Nelson marcao muslera ucgeninin plansiz programsiz dogaclama paslasmalari cok sukur bitti

5. Cicayi geriden top alirken goruyoruz eskiden top bizdeyken forvete yaklasiyordu ayagina top degmiyordu

6. Kanat topcularimiz beklerine alan aciyor artik taccizgisine sikisip takimi eksik oynatmiyor

7. Efektif pres yapiyoruz ileride bunu ft ilede goremiyorduk

Domenec Torrent: "Sayın Fatih Terim, sadece Türkiye'de önemli bir isim değil. Avrupa'da da önemli biri. Çok saygıdeğer bir antrenör."

Domenec Torrent: "Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, bu takıma kim gelirse gelsin kulübü geliştirmek için geliyor. Ben buraya Sayın Terim ile kendimi karşılaştırmaya gelmedim. Herkes gelip geçicidir ama kulüp kalıcıdır. Hepimiz bunu anlamalıyız."

- Kerem ile Van Aanholt'un rollerindeki farklılıklar...

Torrent: Rakiplerimizi inceliyor ve analizlere göre farklılıklar geliştiriyoruz. Bazen biri geniş biri içeriye girerek oynuyor bazen tam tersi. Aynı koridorda oynamıyorlar. Diğer kanat için de geçerli bu.

Domenec Torrent: "Barça maçları eleme maçları. Eleme turunun havası başka olur. Galatasaray da Avrupa'da kimliği belli bir takım, o maçlar başka olur."

Domenec Torrent: "Barcelona'nın zayıf noktaları da var."

Bu tbiki sohbet ama 1 allahın gazeteciside taraftarın cevabını ÇOK merak ettiği "Taylan'ın ne kadar artısı var ki bu kadar ısrar ettiniz "

Pulgar "haızr değil" yorumlarında şunu derim "Taylan daha mı hazır?" diye sorgularım.

Genelde efendi bir adam ama - egolu davranmıyor - açık ve bence dürüst konuşuyor çoğunluka.

Domenec Torrent: "Kulüpteki personel inanılmaz, Türk insanı sokakta inanılmaz. Bir restorana girince, bir dükkana girince herkes müthiş yardımcı olmaya çalışıyor. Dedim ki burada insanlar demekki heryerde böyle."

Torrent: "Gittiğim yere uyum sağlamayı çok severim. Bir an önce Türkçe konuşmak istiyorum. Zor bir dil ancak ufak ufak öğrenmeye başladım. Yemekler tabi çok önemli. Türk mutfağının methini duydum. Kiloma dikkat etmeliyim, çok tehlikeli."

Domenec Torrent: "Önümüzdeki sezon Türkçe röportaj vermek istiyorum."

Domenec Torrent: "Toplu hücum ve toplu savunma yapmalıyız. Topu kaybettiğimiz zaman 5 saniye içerisinde geri almalıyız. Hakikaten inandığım oyun stili. 15-20 yılımı verdim bu stile, inanıyorum. Pep ile birlikte ve kendi yönettiğim takımlarda hep bu sistemi kullandım. Benim yönetmek istediğim takımın stili her zaman böyle olmalı."

Dayı bize mi öğretiyon bunu yav. 23 sene önce biz bunu oynuyorduk zaten. Sorulması gereken 23 sene niye ara verdik. Hemde oynatan adam o tarihten sonra 3 kere daha geldiği halde.
Bunu yap kimse ağzını açmaz yıllardır millet bunu bekliyor :asd:

Üst Alt