Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu!

509

Tottenham'ın yeni teknik direktörü Jose Mourinho oldu.

Tottenham, yeni sezonda üst üste gelen kötü sonuçların faturasını Mauricio Pochettino'ya kesti ve Arjantinli çalıştırıcıyı görevinden aldı.

Yeni teknik direktörünü açıklamak için fazla vakit kaybetmeyen Londra ekibi, göreve Jose Mourinho'yu getirdi.

Tottenham Başkanı Daniel Levy, yeni teknik direktörleri ile ilgili şu yorumu yaptı:

"Jose işinin en iyilerinden biri. Engin bir tecrübeye sahip ve müthiş bir taktisyen. Çalıştığı her kulüpte kazanmayı başardı. Soyunma odasına enerji getireceğine inanıyoruz"

Kulübün resmi sitesine açıklamalarda bulunan Jose Mourinho ise yeni görevi için duyduğu heyecanı ifade etti:

"Tutkulu taraftarlara sahip ve köklü bir kulüp olan Tottenham'da çalışacak olmak heyecan verici. Hem A takım hem de genç takımlardaki kalite beni buraya getirdi. Bu oyuncularla çalışmak hep ilgimi çekmişti"

Jose Mourinho, son olarak Manchester United'da görev almıştı.

Bu arada 3.5 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli teknik adamın yıllık 15 milyon euro alacağı belirtildi.

Mou için tek artısı yıllar sonra meydan okuyabileceği bir takıma gitti ama öndeki ikili çok iyi, en iyi takımlarla Pepin gerisinde kalmışken burada yapabilir mi zor gibi.

ki bir de Klopp var bu kez.

Yine bildim... Hugo Lloris'in kolunun kırıldığı gün takımın başına Mourinho geçmeli poşet balon demiş liberal düşüncenin esiri olmuş fmci gençler tarafından linç edilmiştim... Kane-Mourinho işbirliğiyle 2 sene içinde sonunda o çok beklenen şampiyonluk gelecek...

Direkt, basit, sade, acımasız, profesyonel, bilinçli ve akıllı futbol gelecek saçma sapan post modern, güzel ve liboş futbol gidecek... Poşet gidecek kupalar gelecek Jose ile... Adam her gittiği yerde kupa kazanıyor...

Mourinhoların, Terimlerin, Heynckeslerin devri kapanmaz ama çok yakında Poşetler, Pepler tarih sahnesinden bir utanç lekesi olarak silenecekler paspas çekeceğizzz elinizde bir EPL kalmıştı onu da alacağız ;)

Bu sene Avrupa Ligi potasında bitirip seneye bir Avrupa Ligi şampiyonluğu falan alır max. Pep ve Klopp ile başa çıkamaz. Kadro kalitesini geçtim oyun anlayışı olarak da gerisinde kaldı o ikisinin. Yine de özel bir karakter. Lige renk katıyor şüphesiz. :D

Zaten belliydi Mounun geleceği bir ton haber çıkmıştı müneccimlik bir durum yok...Asıl merak ettiğim Poşet hocam nereye gidecek ?real mi manu mu yoksa sürpriz mi

Yine bildim... Hugo Lloris'in kolunun kırıldığı gün takımın başına Mourinho geçmeli poşet balon demiş liberal düşüncenin esiri olmuş fmci gençler tarafından linç edilmiştim... Kane-Mourinho işbirliğiyle 2 sene içinde sonunda o çok beklenen şampiyonluk gelecek...

Direkt, basit, sade, acımasız, profesyonel, bilinçli ve akıllı futbol gelecek saçma sapan post modern, güzel ve liboş futbol gidecek... Poşet gidecek kupalar gelecek Jose ile... Adam her gittiği yerde kupa kazanıyor...

Mourinhoların, Terimlerin, Heynckeslerin devri kapanmaz ama çok yakında Poşetler, Pepler tarih sahnesinden bir utanç lekesi olarak silenecekler paspas çekeceğizzz elinizde bir EPL kalmıştı onu da alacağız ;)

renktaş seni terimle birlikte neye karşı olduğumuzun afişi olarak bastırıp tüm duvarlara asmak istiyorum

büstü dikilecek adamsın

helal

Üst Alt