Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu!

İnsani değer yargıların zayıf olduğu için bir insanın kolunun kırılmasından prim yapabilecek durumdasın hala da yapıyorsun.

Seni alt etmek için de sen tek karşı taraf hepiniz olmasına gerek yok, insanları o kadar sıkıyorsunki altı boş düşüncelerinle, kaale alıp cevap vermek istemiyorlar bir yerden sonra.

Kaç yaşına gelip bunların farkında olmaman gerçekten garip.

Sanki boşta 300 tane hoca var da Mou geldi bildim kafasına giriyorsun.
Sonuçta bildim ama kolunun kırılmasıyla prim ne alaka? Vallahikuru iftira nerede prim yapmışım??? Adamın kolu kırıldı o maçta sadece ben niye prim yapmış oluyorum ki :(

Sonuçta bildim ama kolunun kırılmasıyla prim ne alaka? Vallahikuru iftira nerede prim yapmışım??? Adamın kolu kırıldı o maçta sadece ben niye prim yapmış oluyorum ki :(

Sen nerede Poşet gitmeli Mourinho gelmeli yazmıştın, o mesajı bir paylaşır mısın? Konudan emin olamadım şimdi çünkü seninle bu konuda herhangi bir muhabbete girdiğimi hatırlamıyorum.

Ben Llorise üzülürken gelip seks skandalı falan demiş ve sinir etmiştin yine.

Nasıl ya 21.yy'da yapay zekaya kadar teknolojiyi kullanmaktan çekinmeyen. Futbola saplantılı olup 20 saat boyunca bir sonraki rakibini oturup analiz eden adamlar futbol tarihinden liboş olup silinecek ama antrenmanlarda ortada sıçan oynayıp, hadi paşam saldır lets go diyenler tarih boyunca sürecek öyle miymiş.

Sen nerede Poşet gitmeli Mourinho gelmeli yazmıştın, o mesajı bir paylaşır mısın? Konudan emin olamadım şimdi çünkü seninle bu konuda herhangi bir muhabbete girdiğimi hatırlamıyorum.

Ben Llorise üzülürken gelip seks skandalı falan demiş ve sinir etmiştin yine.
Evet aynen öyle idi ama bulamadım ben de de prim demen üzdü açıkçası seks skandalıyla kalecinin bir alakası yoktu ki prim yapmış olayım okuyan zannedecek ki ohh iyi olmuş demişim beni hep yanlış anlamaya şartlanıyorsun üstat mevzu hocaysa da seks skandalıysa da llorisle alakası yok sadece o maçtaki konuşmuştuk hatırlaması kolay diye sakatlandığı maç dedim burada mevzu poşetin gitmesi çapsızı dehledik 👍

Nasıl ya 21.yy'da yapay zekaya kadar teknolojiyi kullanmaktan çekinmeyen. Futbola saplantılı olup 20 saat boyunca bir sonraki rakibini oturup analiz eden adamlar futbol tarihinden liboş olup silinecek ama antrenmanlarda ortada sıçan oynayıp, hadi paşam saldır lets go diyenler tarih boyunca sürecek öyle miymiş.
Futbolu günde 20 saat analiz etti de poşet teneke kupa mı aldı 🤣hayal aleminden kurtul zira gerçek hayat oyun değil ve kupası olan konuşur jose gibi Fatih hoca gibi bunlar kendini tatmin eden her devrin adamı platinin çocukları ha ne oldu o liboşa🤣

Saksı değilim ben, en bilgili benimmm

Şeklinde bir tag verin bay Hürmet’e de biraz sussun ya.
Ne taktın yahu gördüm yazdım bitti gitti zoruna mı gitti poşetin gitmesi bu gidişle yine köprüleri atacağız konunun senle ilgisi ne sen bir şey tahmin edemiyorsun ki bilesin ayrıca saksı kar etmez gübre işindeyim kısmen ;)

Ne taktın yahu gördüm yazdım bitti gitti zoruna mı gitti poşetin gitmesi bu gidişle yine köprüleri atacağız konunun senle ilgisi ne sen bir şey tahmin edemiyorsun ki bilesin ayrıca saksı kar etmez gübre işindeyim kısmen ;)

Bana ne la Pochet’den Jose’den

bilince ne halt oluyor onu merak ettim.

gördüğüm kadarı ile hürmet yerine gözlüklü şirin muamelesi görüyorsun. bu duruma içerledim uyarayım dedim.

Bana ne la Pochet’den Jose’den

bilince ne halt oluyor onu merak ettim.

gördüğüm kadarı ile hürmet yerine gözlüklü şirin muamelesi görüyorsun. bu duruma içerledim uyarayım dedim.
Misal canın online ve takibimde olduğunu görüyorum :)

Şaka bir yana ikrar etmen güzel olmuş konular senin için önemsiz zira şahıslara takıksın benim tam tersim ;)

Ayrıca bana içerlemek ve sen 🤣 namümkğn üstat ha bir de unutmadan sen fikrini başkalarının tepkisine göre mi açık ediyorsun :) sen sen ol fikrini hür bir şekilde beyan et ayıplanırmıyım diye çekinme yoksa içine kapanır hayatı ıskalarsın sana ne millet ne demiş...Selametle Alpay

Hahaha evet işim gücüm yok seni takip edeceğim. Dünya sadece senin ekseninde dönmüyor şunu anla önce.

Konu en yukarıda bunu görmemden doğal ne var. Bu hususta maalesef BEN BILDIM diyemeyeceksin.

sent via GSC

Üst Alt