Trabzonspor, Burak Yılmaz ile 3 Yıllığına Anlaştı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor, Burak Yılmaz ile 3 Yıllığına Anlaştı

ayrica seyircinin hedefi yanlis , selcuk veya x oyuncu seyirci tepkili diye parasini birakmaz , isverenine karsi sorumludur ,o da yonetimdir

yonetim ise musterisine karsi sorumludur o da seyircileridir

ama tabi seyircilerin soz hakki ancak tribunlerde oldugu icin mecburen selcuk yuhalanarak esas buyuk patrona gereken mesaj verilmelidir

ben selcuk u cok protesto ettim ama artik put gibi oturup "parasini verdim belki biraz futbol gorurum" umuduyla mac izlemekten ote bir sey yapmam stadyumda

Cin takimindan net kazanci neydi acaba onu merak ediyorum 8 milyon kesin net degildi yoksa gelmezdi. Bir yerli futbolcu icin bukadar para verilmek delilik 3,55 milyon Euro nedir arkadas? Hadi biz selcukla bir hata yaptik ve o paralari verdim ama bu saaten sonra hele yabanci siniri kolayligi varkene bir yerli futbolcuya bu yillik maasi vermek neyin kafasi?

Bu kadar midesiz insanlar görmedim.Bir de "yuvana hoş geldin" muhabbeti yapıyorlar burak için. Ulan istisnasız her maç saha içi - dışı ana avrat küfür ettiler ,adamın üstünde torpil patlattılar.. Şimdi düştükleri hale bak :)

Burak ligin bug'ı, minimum 15-20 arası golü var bu yıl. Piyasanın coştuğu dönemde de anca bu paraya getirirsin adam orada kemiksiz 6 civarında alıyordu sanırım.

Bu takım gerçekten şaka gibi.CAPTAİN BY
Gerçekten çok ilginçler kendine has bi midesizlikleri var.:red:
DHH0j8_XgAEXPja.jpg:large

Üst Alt