Transfer edilemeyenler listesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer edilemeyenler listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer edilemeyenler listesi...

İnanmayan ve inanan tüm arkadaşlara genede teşekkürler. :)

arkadsına şu anda ulaşma şansın varsa babelle hunntelaarı da sor bi yaa:D:D

Hocam daha önceki mesajımı yineliyorum. Real ile sadece GUTİ için oturup konuşmuşuz. Ancak maddi konuda ne Real ile ne de Guti ile anlaşabilmişiz.

Ayrıca evet, arkadaşım şu an İtalya'da ama şu an msn den konuşuyoruz.

Real'in bütün oyuncularının en az 30 milyon civarı bonservisi olduğunu söyledi. Huntelaar için teklif falan yapılmamış bile.

Babel'in "en fazla kiralık giderim" gibi kısacası "ingiltereden ayrılmak istemediğini" belirten ifadeleri varmış. Liverpool ile maddi açıdan galiba anlaşılmış ama Babel ingiltereden kesinlikle ayrılmak istemiyormuş.

Rica ederim renktaş. :)

Zaten ingiltereden çok futbolcu için çabalamışız. Ancak hem Türkiye'ye gelmek istememişler. Hemde Şampiyonlar Liginde oynamadığımız için...

Arsenal'den Rosicky için konuşmuşuz. Arsenal tamam ancak Rosicky kabul etmemiş.

Everton'dan ise Arteta ile anlaşmak istemişiz. Arteta olabilir demiş ancak Everton 9 milyon istemiş.

Chelsea'den Deco'yu istemişiz. Yanlız Deco olabilir derken bu sefer Chelsea 19 milyon isteyince iş suya düşmüş. Yanlız bu konuda hala diretiyormuşuz sanırım.

Newcastle United'ten Damien Duff'a 5 milyon civarı bir teklif yapmışız. Newcastle galiba kabul etmiş ama Damien Duff ayrılmak istememiş.

Ya birde ben birşey sorabilirmiyim şimdi neden İtalya da bir görüşme mi yapıyorlar?

Ya birde ben birşey sorabilirmiyim şimdi neden İtalya da bir görüşme mi yapıyorlar?

Hayır tatil amaçlı gittiler. :)

Ama görüşme dediğin için diyebilirim ki;

Dört gün önce sayın Süleyman beyin evindeydim. Arkadaşım beni akşam yemeğine davet etmişti. Konuşuyorduk. Sayın Süleyman beyin aynen dediği şuydu;

- Almak istediğimiz çok genç topçu var ama bu yabancı şeysi oldukça...

Aynen böyle dedi. Mesela Rijkaard tam tamına 4 tane Hollandalı genç futbolcu transfer etmek istemiş, gelecek 2-3 yıl sonrası için ama bu kural yüzünden belki en fazla 1 tanesini edilebilirmiş. Rijkaard'ın dediğine göre geleceğin Snejder'i, R.V.N'yu olacak 4 çocuk. Hatta birisi daha 15 yaşındaymış ve Hollanda'da 3 yıl boyunca düzenlenen turnuvalarda en iyi genç oyuncu ödülünü kazanmış. Sparta'nın alt yapısında oynuyormuş ve Ajax bu 15 yaşında ki çocuk için şimdiden 1.5 milyon euro önermiş.

Zaten ingiltereden çok futbolcu için çabalamışız. Ancak hem Türkiye'ye gelmek istememişler. Hemde Şampiyonlar Liginde oynamadığımız için...

Everton'dan ise Arteta ile anlaşmak istemişiz. Arteta olabilir demiş ancak Everton 9 milyon istemiş.

Chelsea'den Deco'yu istemişiz. Yanlız Deco olabilir derken bu sefer Chelsea 19 milyon isteyince iş suya düşmüş. Yanlız bu konuda hala diretiyormuşuz sanırım.

Newcastle United'ten Damien Duff'a 5 milyon civarı bir teklif yapmışız. Newcastle galiba kabul etmiş ama Damien Duff ayrılmak istememiş.

lincoln giderse belkide deco için bişeyler yaparlar, senin bilgilerine göre...

Rosicky nin sözleşmesi bu yıl bitmiyormuydu:confused:

Hocam gördüğün gibi yazmışım işte. Tek bonservis önermediğimiz oyuncu. :)

"Arsenal tamam" derken yani Arsenal sorun çıkaramaz bonservisi yok demek istemiştim :)

Forumda konuşulan konular üzerine, arkadaşımın dediği şunlar.

Totteham, Dos Santos için 10 M.$'dan kapıyı açıyormuş.

Quaresma dediğim gibi Haldun Üstünel'in acaip bayıldığı bir isim. yönetim ve bazı futbolcular kendi aralarında maç düzenlediklerinde, H. Üstünel Quaresma forması ile gelmiş. 2 sene önce henüz İnter bonservisi almadan önce bizde fiyatını öğrenmişiz. Bize kapıyı 35 M.'den açmışlar...

Cisse olayının ise tamamen bir yalan olduğunu söyledi...

Riijkard eğer hiç bir stoper transfer edilmeseydi, Feyenoord'lu Tim de Cler'i almak istediğini öğrendim. Feyenoord 3 M.$ istemiş sadece.

10m$ fazla değil ki 7-8 m€ yapıyor alsınlar o zaman. Severim Dos Santosu ama imkansız bence ya inş. cumaya kadar biri bari açıklanır.

kewellın sol bekte oynaması mecburiyettendi.burada bilmişlik taslayıp yok falanca kişiden duyum aldım deyimte hava atmasını biliyolar,ama adı geçen oyuncu stopermi,solbekmi bilmiyolar.bari arkadaşına sorsunda ona göre yazsın.basının bile haber alamadığı bir yerde birileri arkadaşlarından haber alıyo.ilginç doğrusu.

İnanmayan inanmasın arkadaşım. Yapabilecek bir şeyim yok.

İsim vererek söylüyorum, transfer komütesinden isim vererek aldığım duyumları yazıyorum üstelik.

Ayrıca Tim De Cler, AZ Akmaar'daki futbol hayatının son 1 yılı hariç devamlı stoper olarak oynadı. Bizim Orhan Ak, Hakan Balta vs gibi stoperden devşirme bir sol bektir.

Zaten Feyenoord'un forumlarınada bakarsanız, hücuma çıkamayan bir sol bekleri olduğu için şikayetçiler. Sol bek transferi istiyorlar...

Aldığım son duyumlar;

Orhan Şam ve Volkan Şen ile anlaşmak üzereyiz. Orhan'ın zaten sözleşmesi bitiyordu. Volkan ilede bireysel anlaşma sağlanmış. Ama tabii bonservis mevzusu var...

Lincoln'un Brezilya ve Almanya'dan ikişer klüp teklif yapmış. Ama çok ucuz miktarlar. Hatta Brezilya'lı klüp, sözleşmesinin fes edilmesini bekliyormuş. Yani satıp satılmaması Lincoln'ün gene tavırlarına bağlı.

Ayrıca Govou haberinin tamamen yalan olduğu öğrendim. Yalan olduğunu öğrenince söylediğim haberlerin hepsi ertesi güne yalanlandı. Bkz: D. Cisse

Riijkard hala alt yapıya iki tane hollandalı genç yetenek getirmek istiyormuş. Ama yabancı sınırlaması olduğu için oynayamayacaklar. Sadece paf takımla beraber antremanlara katılacaklar. Veya alındıktan sonra klübüne 1-2 seneliğine kiralık verilecekmiş.

Owen için teklif götürmüşüz ama kabul etmemiş. Gelmeyeceği kesin. (edit: bir gelişme yaşandı, bir sonraki sayfada yazıyor)

Babel için ise son gelişme, Liverpool 12 M.$. luk teklifi kabul etmiş. Zaten Liverpool krizde biliyorsunuz. Ama Babel bir türlü gelmek istemiyormuş. "Gidersem anca kiralık giderim" dediğini öğrendim. Yani her türlü İngiltere'de kalmak ve gitsede dönmek istiyor.

Haldun Üstünel'in Quaresma sevgisini yazmıştım. Ve 1-2 gün sonra transfer dedikodusu patlak verdi. Net şekilde söylüyorum, satın alınması imkansızmış. İnter kapıyı 20 M.$'dan açıyormuş. Ama kiralanma olasılığı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt