Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevcut düzende devam edeceksek gelecek bek oyuncusu da orta saha oyuncusu da beğenilmez.

Hem tempolu, hem teknik, hem fizikli, hem pasör hem dribblingci adam arıyoruz.
Boey'in sol bek versiyonu aranıyor ama tabi kolay işler değil devre arasında oyuncu bulmak daha zor yine de şampiyonluğu riske etmemek adına önemli hamleler gelmesini bekliyorum

sol bek 8 numara 10 numara hamleleri bekliyorum

Boey'in sol bek versiyonu aranıyor ama tabi kolay işler değil devre arasında oyuncu bulmak daha zor yine de şampiyonluğu riske etmemek adına önemli hamleler gelmesini bekliyorum

sol bek 8 numara 10 numara hamleleri bekliyorum
Valla hep dediğim gibi adam alınır ama ne kadar adapte olur muamma.

8 numaraya geçen seneden beri farklı özelliklerde,

Sergio
Kerem
Midstjö
Ndombele

alındı, Kaan ve Berkan kullanıldı, hiç birinden memnun değiliz. Depreme kadarki Sergio iyidi işte.

Hep oyuncular kötü kafasıyla bu iş yürümez.

Solbeke Kevin Rodriguez + Levent Mercan transferleri çok mantıklı olur. Standardı belli yabancı solbek maliyetine girilemez de 'kumar' hamlesi yapılırsa sıkıntı devam edebilir. Kaldı ki kuraldan dolayı orada yerli oynatmak gerekebilir ve Kazımcan çok yetersiz...Rodriguez bir yerle anlaşmadıysa zor olmaz. Levent işi Hurma' dan dolayı zor; Kazımcan ve ilave biriyle takas yapılabilsin isterim...

Arsenal'de Jorginho pek fazla süre bulamıyor sözleşmesi de sezon sonu bitecekmiş aslında çok iyi bir hamle olabilir. Evet yıldız isimlerden yaz transfer döneminde tam olarak istenen katkıyı alamadık ama Jorginho farklı bir profil Brezilya asıllı bir İtalyan tam bir usta. Torreira'nın yanında Kaan'ın yaptığı her şeyi 2 kat daha iyi yapabilir Jorginho.

Arsenal'de Jorginho pek fazla süre bulamıyor sözleşmesi de sezon sonu bitecekmiş aslında çok iyi bir hamle olabilir. Evet yıldız isimlerden yaz transfer döneminde tam olarak istenen katkıyı alamadık ama Jorginho farklı bir profil Brezilya asıllı bir İtalyan tam bir usta. Torreira'nın yanında Kaan'ın yaptığı her şeyi 2 kat daha iyi yapabilir Jorginho.
Çok iyi adam ama hem İtalya'dan hem Arabistan'dan cazip teklifler alacaktır. İkna etmesi çok zor olur

Mesela Partey Arabistan'a gitmek istemiyor onu almak mümkün fakat onun da sakatlık sıkıntısı var

Jorginho gelse fiziği zayıf ve temposuz eleştirileri yapılır bu ülkede.

Futbolu hala topu alıp çalım atmaktan ibaret zanneden eski kafalı zihniyetten kurtulmadıkça da bir şey düzelmez. Güncel durumda takım olmaktır değerli olan.

sol bek ve 8 numara konuşuluyor

parayı bunlar için ikiye bölmek gerekecek kadar az bütçemiz varsa böyle bir şey yapmayalım

bir tanesi konusunda daha büyük bütçe ayırıp diğerine farklı veya geçici çözümler düşünebiliriz

bu konuda yönetim ve hoca da şeffaf olursa beklenti de düşer zaten

beklentiyi artırmadan işimize bakalım

biraz aradan sonra takımdaki bazı oyuncuların yükseleceğine de inanıyorum

mesela icardi zaha ve tete

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt