Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #10 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taylan, Muslera ve Luyindama son iki sezonda kaç maçı elleriyle verdi sayamadım mesela, sadece şunları yaşamayıp iki tane gol atacak topçu alsak bile kafaya oynarız şu ortamda.

Tüm takımlar ön alan presiyle oynuyordu Taylanla Luyi yüzünden.

Mesela 1-2 kaybedilen Fener maçında, Fener top oynamadı.

Attıkları iki gol de ayrı mallık, Cicaldau denilen herif Mesut'a yetişemedi ya daha ne olabilir. Diğeri de yine Taylan şov.

Gol attık hakem verrmedi, Daigne, Cica altı pastan kaçırdı.

O an o Fenere herkes leş diyordu 2 ay sonra biraz özgüvenle Crespo, Osayi falan iyi topçu oldu.
Xg sorunu çok dildeydi o dönem şans buluyoruz ama atamıyoruz diye ama ben ona katılmıyorum

2 maçta atsak 3.de atamayacaktık çünkü oyun yoktu bizde

Taylan, Muslera ve Luyindama son iki sezonda kaç maçı elleriyle verdi sayamadım mesela, sadece şunları yaşamayıp iki tane gol atacak topçu alsak bile kafaya oynarız şu ortamda.

Tüm takımlar ön alan presiyle oynuyordu Taylanla Luyi yüzünden.
Luyinin bireysel hatalarını tek tek paylaştım burda video şeklinde en az 8-10 tane vardı

Senlede konuştuk luyi hata yapıyodu ama yerleşimi yapamadığımız için tolere edilemeyip golle sonuçlanıyodu,sorunlar zincirlemeydi

Xg sorunu çok dildeydi o dönem şans buluyoruz ama atamıyoruz diye ama ben ona katılmıyorum

2 maçta atsak 3.de atamayacaktık çünkü oyun yoktu bizde

İyi sağ kanadınla santraforun olsa atardın.

Gol atamadıkça iyice oyundan düşüyordu bizimkiler, bireysel hatadan da patlıyorduk zaten sürekli.

Yine de tek mevzu kadro değil öyle olsa Beşiktaş açık ara şampiyon olurdu bireysel kalite sayesinde.

Luyinin bireysel hatalarını tek tek paylaştım burda video şeklinde en az 8-10 tane vardı

Senlede konuştuk luyi hata yapıyodu ama yerleşimi yapamadığımız için tolere edilemeyip golle sonuçlanıyodu,sorunlar zincirlemeydi

O iş kangren oldu mal gibi kesip atmadık, her maç nerde patlıcaz diye maç izliyorduk.

FT bokunu çıkarmıştı herkes diken üstünde oynuyordu bunlar bariz zaten.

Bir de oyun kurulumunda bekleri orta sahaya atınca kaptırdığımız her top da tehlike oluyordu, bu da barizdi. Uzun at desen toplayacak bir MM var o da garip bir herif.

Amamlar toplama oyuncularla şampiyonluk kovalıyordu keza önceki senelerde de sivas aynı şekilde.
Kimlerle kovaladı senin kovduğun rahmetli ahmetle, 35 metreden.kaleyi gordugu yerden asan ama sana gelince yokları oynayan emre kilincla. Ilk 5e giremez diyirsunuz gecen sene akbaba ile yunusu takimlarindan cikar 10.falan olurlar o derece katki veren iki adam var takıminda ama ilk 5e giremez.

Troll değil ciddi yazdıysan kaale al.

GS Denizli maçı abartmiyorum, 19-2 falan biterdi. Böyle bir maç olamaz. Tek maçlık bir mucizeydi o.

Gs'in gruptan çıkması ise uzun vadeli bir grup maçlarının sonucuydu. Hepsi iki asamaliydi. Hadi birinde şanslıydın, diğer maçlarda?

Sence gs ile Denizli eşleşmesi ile bir mi bu? Neden böyle yapıyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

Bal gibi de iyi oynadık Avrupa'da. Ligde de belli bir dönem iyiydik. O takim gayet de potansiyelliydi ve ligin en fazla posizyona giren takimiydi. Orta saha ve bitirici forvet eksikliği, ve hakem hatalari sebebiyle uçurumdan yuvarlandı bildiğin.

Ayıp etmeyelim lütfen.
Yapma reis yaw

Ben örnek verdim sadece bakış açısını

Mesela akhisar uefada oynuyodu ama küme düştü o sene,akhisarlılar kötüysek uefada nasıl oynuyoruz diyebilirlermiydi

Grupta oynadığımız oyun büyük takım oyunu değildi,verdik topu bekledik marsilya depinde atamadılar puan aldık,evdeki lazio maçıda ortadaydı kaleci yumurtladı,lazio depinde kaleye gitmedik zaten grup aşaması olduğu için şanslıydık

Zaten oyuncular ve oyunumuzda kötü olduğu için barca maçında gol lazımdı atağa bile kalkamadık kapasite ve gücümüz yetmedi yetiremedik yani

Yinede başarılıydık kulp bulmuyorum ama nasıl olduğumuzdanda ders çıkarmamız lazım

Alan takıma bağlı renktaş.takım varki kabul eder imza parasını takım var kabul etmez.gerçekten çok istiyorsa isteyen kulüp yapar bunu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben sanmıyorum hiçbir akılli furbolcu gitsin diye gözünun içine bakarken domaltmadan gitmez.
Adamların ekolü bir ara 5 hocaya aynı anda fesih maaşı öderken fesih ödediği hocalardan birini geri getirip hem eski parasıni hem yeni maaşıni verip 6 ay sonra 2.kez fesih maaşı ödeyen takım.
Hadi futbolcu mal menajeri yolmadan bırakmaz. O iş net imkansız. Karşılıklı anlaşmanın altinda yatan tek şey paradır.

Değil

Maaşından fazlasını harcamaktan çekinen adamlar gelmiş burada ona 3 buna 5 verelim diye ahkam kesiyor. Galatasaray'a tek kuruş faydası olmamış tipler çıkıp yok şöyle olucaz böyle olucaz diye copy-paste mesajlar atıyor.

1 sezon başarısız geçti diye son 30 senenin 20sini domine ettğimiz çöp mü oluyor bu neyin şovu ya.

Ne bonservis bilirler, ne maaş bilirler gelmişler 5-10 milyon euroluk adamlar üzerinde GS böyle olmalı diye kafa açıyorlar.

Hayatında 5 dk Grillitsch izlememiş günlerdir diloluk yapıyor.

Takip etmeyin kardeşim, izlemeyin başarısız olunacağından bu kadar eminseniz, çok basit ya. Sürekli aynı boş mesajları niye okuyoruz biz burada.

4 tane net 11 adamı bir de Yunus gelmiş 1 aylık yönetim ve hocayla, hala bir bok atma çabası. Gidin başka takımı destekleyin herkes kurtulsun, ağlamayın sabah akşam burada.

Mesaj senin özelinde değil, üzerine alınma hepsini.
images-13.jpeg

Eee umut beslemek bu kadar basit ie umut beslenecek şyler de var işte. Mesela Hamza dan ali den çok umutluyum ben. Yunus heyecan eriyor bana. Emin le diğer alt yapıdan çıkan bek umut veriyor. Kerem in performans gösterebileceği ihtimali umut veriyor. Eksiklik var mı var elbet. Onların da olma ihtimali umut veriyor.
onlar gelecek adına umut veriyor şampiyonluk adına değil. şampiyonluk için umut veren bir kadro kurmalıyız ve bu ülkenin en büyük takımı olduğumuzu unutmamalıyız

Ben sanmıyorum hiçbir akılli furbolcu gitsin diye gözünun içine bakarken domaltmadan gitmez.
Adamların ekolü bir ara 5 hocaya aynı anda fesih maaşı öderken fesih ödediği hocalardan birini geri getirip hem eski parasıni hem yeni maaşıni verip 6 ay sonra 2.kez fesih maaşı ödeyen takım.
Hadi futbolcu mal menajeri yolmadan bırakmaz. O iş net imkansız. Karşılıklı anlaşmanın altinda yatan tek şey paradır.

Yani artık futbolcununda insafına kalınmış bi durum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mesela 1-2 kaybedilen Fener maçında, Fener top oynamadı.

Attıkları iki gol de ayrı mallık, Cicaldau denilen herif Mesut'a yetişemedi ya daha ne olabilir. Diğeri de yine Taylan şov.

Gol attık hakem verrmedi, Daigne, Cica altı pastan kaçırdı.

O an o Fenere herkes leş diyordu 2 ay sonra biraz özgüvenle Crespo, Osayi falan iyi topçu oldu.
Ferdiyi hollandaya ucretsiz kiraliyorlardi yahu. Şuan sorsan 40 milyon euro.

İyi sağ kanadınla santraforun olsa atardın.

Gol atamadıkça iyice oyundan düşüyordu bizimkiler, bireysel hatadan da patlıyorduk zaten sürekli.

Yine de tek mevzu kadro değil öyle olsa Beşiktaş açık ara şampiyon olurdu bireysel kalite sayesinde.

O iş kangren oldu mal gibi kesip atmadık, her maç nerde patlıcaz diye maç izliyorduk.

FT bokunu çıkarmıştı herkes diken üstünde oynuyordu bunlar bariz zaten.

Bir de oyun kurulumunda bekleri orta sahaya atınca kaptırdığımız her top da tehlike oluyordu, bu da barizdi. Uzun at desen toplayacak bir MM var o da garip bir herif.
Gol atamayınca oyundan düşmenin sebebi,gol yiyince aha maç gittinin sebebi oyunumuz olmadığı içindi işte

Sen gol yiyince dağılıyoduk diyosun ben atamayacağımızı bildiğimiz için dağılıyoduk diyorum,bunuda olmayan oyuna bağlıyorum

2012de gol yiyince nasıl rahattık elmander melo rakibi parçalıyodu kralı düşüremiyodu oyundan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt