Transfer Nöbeti #16 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 400 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Yeni Transfer hangi bölgeye olur bilmiyorum ama bence bek ve kanat olarak değişim şart yani Yunus ok ama kerem bence bizim için artık yük olmuyor zorlamanın anlamı yok bek olarak da dubia ok sakat olmadığı zaman sakatlık devam ederse ekstra biri lazım boey va omar olmaz mariano lazım net sol bek için de kesinlikle net adam lazım bence acill olarak sonra 10 ve Forvet alınır bek ve kanat hiç yokuz saygılar 😤

3 Yeni Transfer hangi bölgeye olur bilmiyorum ama bence bek ve kanat olarak değişim şart yani Yunus ok ama kerem bence bizim için artık yük olmuyor zorlamanın anlamı yok bek olarak da dubia ok sakat olmadığı zaman sakatlık devam ederse ekstra biri lazım boey va omar olmaz mariano lazım net sol bek için de kesinlikle net adam lazım bence acill olarak sonra 10 ve Forvet alınır bek ve kanat hiç yokuz saygılar
Söyledi ya adamlar kanat, forvet, stoper

SM-F916B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu şahıs iyice kendınden sogutmaya basladı.

Morutanı cicaldauyu Oğulcanı sekidikayı alana kadar başka oyuncular alsaydınız necati ne ise yaradın yardımcı hocayken hangi maçı hangi oyuncuyu analiz ettinde sundun yönetime enkaz bıraktınız geride 7 tane oyuncu geldi 3 4 tane daha oyuncu lazım insan konuşmaya utanır.Gordunuz şimdi iyi kadroyu çökmeye kalkmayın devriniz bitti Fatih hocayı çok sevsemde okan giderse kesinlikle gelmemeli.

yunus ve kerem dışında 11 e yazılacak kanat yok. bunu ciddili düşününce dehşete kapılıyor insan
öyle bir yokluktayiz ki maç devam ederken yorumlara falan bakayım dedim, BAY girsin, Kılınç girsin tarzı yorumlar vardı. Faydalı olurlar, golü buluruz orası ayrı mesele oyuna girmeleri gerekiyordu sorun yok, yalnız bu hamle oyuncularıyla şampiyon olmak? Zor abicim zor. Sağlam bi takviye lazım kanatlara

Dubua transferi hataydı elinde yabancı iki sağ bek varken üçüncüsünü almak saçma sapan birşeydi
bir türk sağ bek çekmeliydik keremden kurtulabilirdik
aynı şekilde Kaan ayhanıda almalıydık on tane bardakçı eder aytaçın verdiği pasın aynısını verdi
ordan kaleciye pas veren oyuncu mental olarak bitiktir bir stoper emin olmadan kaleciye dönmez
Oliviera toplarlamaz ise bir iyi kanat alınmaz ise ligde işimiz zor

okanla diyelimki olmadı,montella dogru tercih olur.o meral denen karı haklı cıkacak gibi.daha önce de dediğim gibi okan ekim ayını atlatırsa iyi ama çok zor.çok çok zor.hayal satamam ben

öyle bir yokluktayiz ki maç devam ederken yorumlara falan bakayım dedim, BAY girsin, Kılınç girsin tarzı yorumlar vardı. Faydalı olurlar, golü buluruz orası ayrı mesele oyuna girmeleri gerekiyordu sorun yok, yalnız bu hamle oyuncularıyla şampiyon olmak? Zor abicim zor. Sağlam bi takviye lazım kanatlara
emre 40 yıl kulubude kalsa ses eder mi forma için zorlar mı cidden cevap veremiyorum. büyük hayal kırıklığı

Morutanı cicaldauyu Oğulcanı sekidikayı alana kadar başka oyuncular alsaydınız necati ne ise yaradın yardımcı hocayken hangi maçı hangi oyuncuyu analiz ettinde sundun yönetime enkaz bıraktınız geride 7 tane oyuncu geldi 3 4 tane daha oyuncu lazım insan konuşmaya utanır.Gordunuz şimdi iyi kadroyu çökmeye kalkmayın devriniz bitti Fatih hocayı çok sevsemde okan giderse kesinlikle gelmemeli.
Terim'in sectigi yardimcilarin capi(futbolculugu 10 numaraydi Necati'nin, teknik adamlik ayri meziyet. Mourinho hic bir zaman futbolcu degildi ornegin), Terim'in esas ajandasinin yerini kaybetmemek oldugunu gosteriyor.

Dubua transferi hataydı elinde yabancı iki sağ bek varken üçüncüsünü almak saçma sapan birşeydi
bir türk sağ bek çekmeliydik keremden kurtulabilirdik
aynı şekilde Kaan ayhanıda almalıydık on tane bardakçı eder aytaçın verdiği pasın aynısını verdi
ordan kaleciye pas veren oyuncu mental olarak bitiktir bir stoper emin olmadan kaleciye dönmez
Oliviera toplarlamaz ise bir iyi kanat alınmaz ise ligde işimiz zor

Dubois niye hatalı bir transfer olsun. Boey gözden çıkarılmıştı, mücadelesi her ne kadar iyi de olsa yetersiz zaten. Sona gelipte final pasını asla veremeyecek, o ortayı hiçbir zaman açamayacak bir oyuncu Boey. Omar hakkında konuşmaya hiç gerek yok zaten. Dubois bunlardan kat ve kat iyi oyuncu üstüne ihtiyacımız olan profilde bir bek. Solda da onun tarzında bir oyuncu olmalı mesela. Dubois kesinlikle hatalı bir transfer değil bence yanlış düşünüyorsun. Türk sağ bekte çekilemiyor işte Müldür 8m euro.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt