Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv

20. Transfer Nöbetini Kim Açmalı?

• Keramettin Tanrıverdi

Kullanılan: 84 45.9%
  • Emre Artemis

Kullanılan: 44 24.0%
  • Mehmet Mehmetoğlu

Kullanılan: 15 8.2%
  • Onur Üründül

Kullanılan: 18 9.8%
  • Murat Saylak

Kullanılan: 22 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fabrizio Romano'ya göre Manu Depay'in durumu hakkında araştırma yapmış. Yine belalimiz Sevilla da Depay ile ilgileniyormuş. Hadi bakalim aon 2 gün.

Yavaştan Kerem'i hamle oyuncusu rolüne çekme zamanı geldi bence.Sol kanada forvet özelliği olan,atletik bi adam almamız lazım.Dün 35 yaşındaki Mertens'in attığı koşuyu maç içerisinde en azından 4-5 kere atacak oyuncuya ihtiyacımız var.

Bizden ayrılıp şuan performans gösteren 3 oyuncu var.

Diagne 2 gol 1 asist
Mostafa 1 gol 2 asist
Morutan 1 gol 1 asist

Babel sakatlanmış, Feghouli kulüpsüz, Marcao sakat. Aytaç filan yedeğe düşmüş Paşa'da. Gerisine bakmaya gerek yok. Boş beleş adamlardı.

Marcao dışında en azından bir kaç oyuncudan para kazansak iyi olurdu.

bende aynı soruyu sordum Emrah

ama net bir cevap alamadım

İcardi bizim aradığımız golcü mü

biraz kafa karışıklığı var bu konuda

cevap verecek olanlar forvetinde sefer oynuyor yeaa diye söze başlamasa sevinirim ayrıca
Bize sanki Icardi'den çok o top tutup, takımı oynatan Cornelius gibi bir forvet lazım.
Gomis çok kısıtlı süre yaptı bunu ve oyunu rakip sahaya yığabildik o sürelerde.

İcardi'yi Psgde pek izlemedim ama İnter'deyken havadan yerden her türlü golü atan özellikle topsuz oyunda mükemmel bi forvetti.Psgde pek oynamamışken almak risk mi risk ama böyle bi riske girmemiz gerekiyor gibi duruyor.Gomis son yarım saat topçusu Seferovic de üstüne ölü toprağı serilmiş gibi oynuyo oraya tartışılmayacak bi adam almamız şart.

bende aynı soruyu sordum Emrah

ama net bir cevap alamadım

İcardi bizim aradığımız golcü mü

biraz kafa karışıklığı var bu konuda

cevap verecek olanlar forvetinde sefer oynuyor yeaa diye söze başlamasa sevinirim ayrıca
Koşu yapan santrafor lazım öncelikle. Diagneyi niye gönderdik ağır adam diye şimdi elimizde sefer var oda aynı ne farkı var. Dün yunus ve mertens bir iki pozisyonda sefere koşu topu attı herif hiç oralı olmadı çok belli ki koşamıyor. Icardi bu tarz öne atılan topa koşan adamsa iş yapar bitiriciliği hariç.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt