Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takımın;
Sol beki yok. PVA bize uygun değil. Yedeği zaten yok.
Marcao'yu yedekleyebilecek tek bir adamı yok.
Orta saha düz adamlardan kurulu. Topu ileri taşıyacak bir adam yok.
Kanatlarımız Allaha emanet. Hala Babel Arda sahaya çıkıyorsa şapkayı önüne koyman gerek hoca.
10 numarası hiç yok.
Forveti Halil Mustafa Diagne olabilir. Ama bizim asıl ihityacımız bir santrafordur. Sen bunları birbirine karıştırdığın sürece daha çok işimiz var.

Ya allah aşkına senin hocalığın döneminde Muslera 2 kez ağır sakatlık yaşadı. Futbolu bırakması gündeme geldi. Nasıl oluyor da sezon sonu sezon başı yapılanmada Muslera'nın arkasına kaleci almak yerine muhtemel adayı kiralık yollarsın? Bu nasıl planlama? Hangi hoca böyle bir plan yapar? İsmail 1 maç kötü oynadı yetmedi 2 maç yetmedi 3 maç yetmedi olmuyo işte neyi zorluyon dayı?

Duran topu kullanan oyuncular değişiyor sonuç yine değişmiyor.Muhammed gibi kafa toplariyla suç çeken adamın kafa golü yok
oynadığımız kötü futbol her aksiyona yansıyor maalesef ama ben yinede juninho gibi her topun başında amatör Ömer ve Van aanholtu görmek istemiyorum, bugün spikerin ismini en çok söylediği adam nelsson haftaya yine en çok marcaonun ismi söylenir hatta bı pozisyonda morutssan tam topu alıp öne oynayacaktı aniden berkan araya girip hemen nelssona geri pas yaptı , sinirden gülüyorum artık

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tünelin ucunda bizi bekleyen görüntü

hqdefault.jpg

Hoca kesin olarak gitmeli ama gidecek gibi görünmüyor proje bahanesiyle başarısız olarak bırakmak istemiyor belli ki başkanda da kovacak çap yok onun için forvet 6 no gedson sağ kanat ve yerli kaleci transferleri elzem ve yapılmalı transfer olmazsa bu özgüveni kırılmış oyuncu grubuyla yanlış oyunda ısrar eden vadesi dolmuş hocayla küme düşme tehlikesi yaşamamız uzak ihtimal değil gereken yapılmalı zira şakası yok bu işin

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt