Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoruldum kusura bakmayın, Serdar Güzelaydın hakkında toplu yazayım. Kulüp içinde bir ara her taşın altından bu adam çıkıyorum. Akil adam gibi bir şey. Aynı zamanda Bip'in ortağı olduğu yönünde iddialar vardı. Sözlükteki başlığını aşağıya bırakayım. Orada da yorumlar mevcut.
Erhan Telli bunu ve ‘Bip Çetesi’ni anlatıyordu kanalında.

Teklifi kabul ettigi icin torrentda suçluymuş he?fatih hoca kalsaydi ligde kaybedecegi her puan sonrasi gidecek mi acaba söylentilerinin oldugu ortamda avrupaya hazirlanacakti oyle mi?ve basairli olacaktı? Nah olurdu embesil sürüsü sizi.fatih terim daha da yipranacakti kalsaydı,bunu goremeyecek kadar kor olmayi nasıll basariyosunuz

Teklifi kabul ettigi icin torrentda suçluymuş he?fatih hoca kalsaydi ligde kaybedecegi her puan sonrasi gidecek mi acaba söylentilerinin oldugu ortamda avrupaya hazirlanacakti oyle mi?ve basairli olacaktı? Nah olurdu embesil sürüsü sizi.fatih terim daha da yipranacakti kalsaydı,bunu goremeyecek kadar kor olmayi nasıll basariyosunuz
Yav şimdi hocayı savunanların hepsi her hafta net olarak söylemese de alttan alttan artık fatih hoca bırakmalıya getiriyordu lafı. Şimdi birden bire hepsi ölene dek ftci oldu inanamıyorum

Bunlarin topluca akreditasyonlarını iptal edecen. Yok Torrent ingilizce bilmiyormuşta katalanmış filan fistan gibisinden birde kolpalıyor.
Yahu 2 gün sonra translate ettiği marca’da as’da görür ve konuşur şöyleydi böyleydi diye. Bu adam değerli biri olsa programlarına verdikleri sunucular da kaabiliyetli olur. Futbolun fsinden anlamayan Roksan Kunterle (hiç beğenmem yayıncılığını) program yapıyordu.

Yav şimdi hocayı savunanların hepsi her hafta net olarak söylemese de alttan alttan artık fatih hoca bırakmalıya getiriyordu lafı. Şimdi birden bire hepsi ölene dek ftci oldu inanamıyorum
Yahu fatih hoca yapabileceği en basit seyleri yapamadığında,kenarda her caresiz kalisinda ve mikrofona söyleyecek biseyi olmadiginda benim icim aciyodu adamin düştüğü duruma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt