Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 367 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngiltere ve abd de çalışan biri dil öğrenmemiş olabilir mi? Adam röportajında siz almanlar dil bilmeyeni ülkenizde çalıştırmıyorsunuz diye almanca da öğrenmeye başladım diyor.Timurlenk neyin peşinde?

" Domenec Torrent tam 12 yıl boyunca Pep Guardiola’nın yanında görev aldı. Bu süreçte kazanılan 18 kupada pay sahibi oldu. 59 yaşındaki çalıştırıcı ana dili olan İspanyolcanın yanı sıra İngilizce ve Almanca biliyor. "
City'den once Pep'ten ayrildi saniyordum. Dogru, hatirladim simdi.
Koskoca gazetecilerin durumuna bak yaw. Pes artik !

ümidi coktan kestigimiz oyuncularla devam edilmemeli.

muslera, luyindama, yedlin, omar, assuncao, babel, feghouli, diagne, sekidika ve ozornwafor olmamali.

marcao, nelsson, aanholt, boey, cicaldau, morutan ve mustafa ile devam.

17 yabancidan 10'unu cizmisim.

Doğan
Boey Nelsson Marcao Aanholt
Gedson Berkan
Morutan Cicaldau Kerem
Mustafa

Oyuncularimiz potansiyelini tam anlamiyla gösterebilse 2 oyuncu yeterli olur ilk 11'e. Yerli kaleci + Gedson transferleri.
Kenardan gelip katki yapacak oyuncu pek göremiyorum.​

anafikr ne heis
hral hayli uzun konuşuyor izliyemiom

terime hissettirilip, arkamdan iş çeviriyorlar daha fazla duramam demesini ve istifa etmesini beklemiş yönetim diyor ahberd.

fakat terim de istifa yerine belmasın üzerine oynayıp zaaf göstermesini beklemiş.

Torrent için de antalya maçından sonra görüşülmeye başlanıldı diye biliyordum ama çok daha önce görüşmeye başlamışlar. hoca zaten gidecek böyle devam etmez deyip yerine gelecek ismi çok önceden kararlaştırmışlar.

+ siyasetin futbola bulaşması, terimin konuşmasını istiyor. özellikle bankalar birliği anlaşmasını anlatması lazım. buraya nasıl gelindi vs. umarım apo gibi olmaz falan dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt