Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 470 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haluk Yürekli Galatasaray'ın transferleri kiralık yönünde Gedson transferinde Benfica satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor ama Galatasaray zorunlu bir satın alma opsiyonu olmadan kiralamak istiyor.O yönden Diawara'nın transferi Gedson'a göre önde..

Okan Kocuk gösterdiği performans ile yüzümü güldürüyor açıkçası, bugün çıkan Muric haberleri doğruysa eğer Muric + Okan önümüzdeki sene için bayağı iyi lig şartlarında (zaten Avrupa da mücadele edemeyeceğiz gibi görünüyor)

Ama bu sene neyi planlıyoruz çok merak ediyorum 6 aylık bir kaleciye mi gideceğiz fikirleri ne çok merak ediyorum İsmail Çipe yle yola devam etmeyi düşünmüyorlar sanırım
Muriç neyse de ben Okan Koçuk’un Muslera’nın yerini dolduracağını düşünmüyorum. Aykut Erçetin veya Orkun Uşak kalibresinde bir kardeşimiz. Bize Muslera gibi bir kaleci lazım. Muriç’i izlediğim maçlarda çok beğendim onuda söyleyeyim. City verir mi muamma.

Bordeaux maçında bakayım demiştim, top gelmedi kalesine. Doğan'ın performansı nasıl bilmiyorum ancak 11 çıkmasının nedeni 1. kalecilerinin Afcon'da, 2. kalecilerinin sakat olması. SD'leri falan övmüş gerçi.
Fransa’da hele yetiştirici kulüp olan Rennes gibi bir kulüpte maçlara çıkmak kolay değil hocam. Doğan kaza bela olmasa 1.kaleci kıvamına gelir yakında.

Turkiyenin en büyük kulübü en çok taraftara sahip olan kulübü en başarılı kulübüne 500 kişi ile güçsüz başkan seçiyorsun sonra bizi dogruyorlar diyorsun. Taksiciler odası başkanı daha güçlü bizim başkandan. 100bin hatta 1milyon kişinin katıldığı kongre yap bakalım herhangi bir kurum senin hakkını yiyebiliyor mu? Sen her defasında taraftarını dısla asagila sonra ben büyüğüm de. Taraftar varsa büyüksün taraftar olmasa vefaspor bile degilsin

Fatih ve adını unuttuğum ve kendisini de unutmak istediğim genç kalecimizi acilen yollamanız lazım.
Alpaslan geçen sene goztepe bjk maçında kalitesini belli etmişti yerli bir defans oyuncusu 6 numara iki tane hatta birde forvet lazım acilinden .
Orta saha çabuk düşüyor.
Hocanın sağ ve sol beke çıkışlarda donuslerde uyarması lazım bu kadar atak olunca yerini kaybediyorlar.Bize tecrübeli adam lazım el neny gibi takımda en az 5 tane tecrübeli adama ihtiyaç var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt