Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2023 Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Di Maria - Zaniolo arasında tercihiniz

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salim Manav: "Sivasspor Hasan Ali Kaldırım ile ilgileniyor görüşmeler sürüyor maaş konusunda anlaşırlarsa Uğur Çiftçi Galatasaray'a gelir."

Bülent Timurlenk: "Yılda 7 milyon net kazanan bir oyuncunun bir yılı kalmışken "25 milyon Euro" bonservis isteyemezsiniz çünkü Webster kuralını İcardi'nin cebinde tuttuğunu PSG de biliyor."

Bülent Timurlenk: "Webster Kuralı, FIFA transfer yönetmeliğinin 17. Maddesi der ki; '28 yaş üstünde kulübünde 3 yıllık kontratı geride bırakmış oyuncu kalan sezonu için maaşı kadar ödeme yapar ve serbest kalır."

Bülent Timurlenk: "Galatasaray, İcardi'nin bonservisini alabilir mi peki? Önce İcardi'nin fikri önemli. 4 yıllık bonservisine 50 milyon ödeyen PSG'nin birden fazla talipli çıkmaması halinde kalan bir sezon için 7-10 milyon arası bir rakama 'evet' diyeceği de benim tahminim."

Uğur Çiftçi için değil 1.5 M € artık 150 B € bile önermeyelim hiç gerek yok. Kazımcan da dönmüş durumda zaten o bölgeye Aanholt yerine bir yabancı alırsak çok daha iyi olur.

Son düzenleme:
Nevzat Dindar: "Eğer bana inanıyorsanız ve güveniyorsanız önümüzdeki haftayı bekleyin düşündüğünüzden daha iyi gelişmeler olacak. Rakipler yapıyor Galatasaray kenardan transferleri izlemiyor 3 tane transfer Galatasaray'ın yüzünü güldürecek hamleler olacak hatta vay be diyeceksiniz. Gazetecilik sorumluluğu gereği aldığımız bilgileri paylaşmak gerekiyor ama ben nokta atışı severim."
Inanmiyorum ve guvenmiyorum. Ama el mecbur haber bekliyoruz senden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt