Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #15 - Sayfa 429 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allahtan bu yaz aldığımız adamları bu yönetim aldı. abdurvahid ile şu adamlara dadansak yemin ediyorum 100lük olmuştuk şimdiye.

madem transferin sonuna geldik kilit soruyu soralım

bu kadro ile şampiyon olur muyuz ?

bana göre güç açısında 3-4. sıra civarındayız. şampiyon olmamızı zor görüyorum. hocaya veda ederiz sene sonunda

Zor görünüyor fakat bu sezon şampiyon olursak efsane olur genç kadromuzdan 3-5 kişi iyi transfer yapabilir + lig-Sl derken büyük bir gelir elde ederiz bu kadronun şampiyonluğu takiplerde yıkıma yol açabilir..

sergen yalçının iyi hoca olduğunu düşünen var mı

meraktan soruyorum gerçekten
Buradaki kriptolar hariç beğenen cıkmaz sanmam. yok performans alıyormusta yok bılmem neymıste, gorurdum ben hakemler olmasaydı o performansları bu takımın. kaldı kı bızım resmen bıcıldıgımız, herkesın bastan sona sıkayet ettıgı sezonda dahı sıke ıle zor zar sampıyon oldular. sozun ozu hakıkı Galatasaray taraftarı begenmez krıptolar dıller..

Gelen genç potansiyelli yetenekler, giden bir Falcao... Babel denen serseriden kurtulamadık. O da olsaydı 10 numara transfer sezonu olacaktı...
Gedson 😪 10 üzerinden 8...

Diawaraaaaaaaaaaaaa

Deneme 1,2,3
535fc7e7679d73eb57e895d698da2732.gif

Şöyle bir yapılan transferleri düşününce, hakkaten çok cesur ve zor hamleler. Hayırlı olsun inşallah. Brezilyanın genç takımında oynayan bir genci bu fiyat aralığında almak, akıl alır gibi bişey değil. Şu kepaze milli takımda bile ilk 11 oynayamayan Taylan iyice bi düşünsün artık. Gerçi orda hertürlü pislik dönüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt