Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #2 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir taraftar Yigit Sardan’i neden destekler merak ediyorum. Adamin plani yok, projesi yok, hazirlik yapmadi, etrafindaki insanlarin baskisi ile gece uykudan uyandirildi ve baskan adayi oldu. Hain Apo secimi ileri alarak kendine bir baskan adayi ayarlayip listeye girmek istedi ve basarili oldu. Yigit Sardan’i desteklemek Abdurrahim Albayrak’i desteklemek oluyor. Yani transfer konusunda taraftara yalan soyleyen, haksizliga ugradigimiz zaman agzini acmayan ve maglubiyetlerden sonra kacacak delik arayan bir yonetimi destekliyorsunuz. Yigit Sardan 0 hazirlik ile aday oldu, sifir hazirlik. Terim’den nefret ettiginiz icin boyle bir yonetimi destekleyecek kadar dustunuz mu yav.

Bir taraftar Yigit Sardan’i neden destekler merak ediyorum. Adamin plani yok, projesi yok, hazirlik yapmadi, etrafindaki insanlarin baskisi ile gece uykudan uyandirildi ve baskan adayi oldu. Hain Apo secimi ileri alarak kendine bir baskan adayi ayarlayip listeye girmek istedi ve basarili oldu. Yigit Sardan’i desteklemek Abdurrahim Albayrak’i desteklemek oluyor. Yani transfer konusunda taraftara yalan soyleyen, haksizliga ugradigimiz zaman agzini acmayan ve maglubiyetlerden sonra kacacak delik arayan bir yonetimi destekliyorsunuz. Yigit Sardan 0 hazirlik ile aday oldu, sifir hazirlik. Terim’den nefret ettiginiz icin boyle bir yonetimi destekleyecek kadar dustunuz mu yav.
Trollük

Galatasaray düşmanı yada kuş olan biri destekler başka kim destekleyecek, bu forumda da bunlardan fazlasıyla var

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönlüm Burak Elmas'ın seçilmesinden yana ama Eşref harici herhangi bir adayın seçilmesi de beni mutlu eder. Terim'i seven, hatta Galatasaray'ın en büyük efsanesi olarak gören birisiyim lakin desteklenen başkan adaylarından ötürü milletin aşağılanması çok komik oluyo.

Albayrak Twitter spaces yayınında. Sözde yabancı bitmeye yakın transferler varmış ama yeni yönetime bırakmışlar kararı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt