Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adamın çevikligine bakın bizim idmanları yiyince hepsi geri gitti . her oyuncu oldugu gibi bence çöp muamelesi yapmadan torrentin idmanları sonrası değerlendirelim coğu topcuyu

Valla ben ilk 2-3 maçından sonra çöp muamelesi yapanlardanım, hatta o dönemler kuş ilan edenler olmuştu. Hala aynı fikirdeyim, videoda da çöp bence. Şutlar hep aynı stil ve inanılmaz zayıf, sadece tesadüfen doğru yere gitmişler. Aynı şutları bizde de çekiyor ama yuvarlanarak giderken hep birine çarptığı için gol olmuyor.

Ne bir ara pas özelliği var, ne uzun pas atıyor, ne ikili mücadeleye giriyor, ne geriden top alıp oyunu açıyor, gol-assist desen zaten yok. Yani bir 8 numara ne yapması gerekiyorsa bu adam onu yapamıyor ve ben antremanla alakalı olduğunu sanmıyorum. İşin ilginci bence videosu da aynı. Ama hangi akla hizmet bu adama 7m verdik inanmak zor. Düşündükçe terime olan sinirim artıyor.

Bir de başkan olacakmış. Transferleri kendi yaparsa ocağımıza incir ağacını dikip gider.

8 p var da 10 takım var arada 😝 bence 1 o.s 1 kaleci 1 de kanat almak lazım

10 tkım olmasına hiç takılmıyorum. Hepsi kayıpsız ya da az kayıplı gidemez. Şu an realist olarak formlu 1 -2 takım , fenev ve bjk ile 3 ve 4 üncü sıra yarışı var.

İşi doğru yaparsan puan tablosuna bakmaya bile gerek kalmayacaktır ama şu geçtiğimiz maçlar Giresun , Hatay ve Paşa ...en kötü 3 te 2 olmalıydı - hatayda hakem doğradı o nedenle 3 te 3 olmalıydı - çok başka görünürdü işler o zaman.

Transfer olmaz ise vasat şekilde avrupa bileti ümidi olmadan bitiririz ligi diye düşünüyorum.

En az 5 tane ilk 11 oyuncusu şart.
Değil Torrent, Guardiola bile mevcut takımla hiçbir şey yapamaz. Bu kadroyu kurmak ve bu kadroya inanmak gerçekten korkunç bir şey. Demek ki neymiş boyunu aşan işler yapmayacaksın öyle yanında Selçukla, Necatiyle gençleşme işlerine girmeyeceksin. Bu işler ciddiyet ve profesyonellik isteyen işler. Koca kulübü rezil etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt