Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2022 Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O degilde su bartugyu kadro disi birakma imza attiktan sonra mi gelmis akillarina. Lan ne saka yönetim var. Adam imza atmiyor prim olarak a takima cikariyorsunuz. Ozaman kadro disi birakacaktin, belki akli basinda gelirdi. FMciler daha iyi yönetir kulübü valla.

O degilde su bartugyu kadro disi birakma imza attiktan sonra mi gelmis akillarina. Lan ne saka yönetim var. Adam imza atmiyor prim olarak a takima cikariyorsunuz. Ozaman kadro disi birakacaktin, belki akli basinda gelirdi. FMciler daha iyi yönetir kulübü valla.
Serhan türk dedi ki bu yönetim bartuğun imzasını antalyaya gittikten sonra öğrenmiştir, bırakın gedson bartuğ transferini falan bambaşka sıkıntılar var dedi. Kulüpte çok değişik işler oluyor belli ki

FKjTX-WWQAAe93J
tom-and.gif

Serhan space’te orada komik bir detay var, yarın gazeteye mi ne saklayacağım dedi. Herhalde yönetimin oyuncunun Antalya’ya gittiğinden haberi yokmuş ya da Marsilya’ya gittiğinden. Yarın öğreniriz.

Yeni bir proje diye yola çıkıp genç oyunculara 25 30 milyon euro para gömüyorsun sonra kendi altyapındaki en potansiyelli oyunculardan birinin sözleşmesini uzatmayıp adamın gidişini izliyorsun. Her gelen yönetim bir öncekinden beter çıkıyor nasıl bir girdaba düştük abv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt