Transfer Nöbeti #5 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bazı arkadaşlar tadımı kacırdı dogrusu,ısrarla üstüme gelip kanıtlarıyla yazmama ragmen benle ugrastılar.haluklardan sonra angelino olmuyor deyip,haberinin arkasında durmayan,fabrizio yazınca gaza gelip foruma yazanlar bildi oluyo.iyi gunler
Sergen güzel kardeşim, bak biz birbirimizi biliriz polemik yada prim peşinde değilim. Angelino ile ilgili Haluk olmaz derken ben detay verdim olayı ifade ettim, sonra detaylı şekilde sorunu ifade ettim hemde detayı ile ki şuanda kulübüne baskı yapmaya başladı adam bizim için ciddi manada, ben tutarlı olayım, usturuplu sallayım, prim kasayım diye kendimi düşünsem, emin ol burada işim yoktu, lütfen artık biraz daha sağduyu rica ediyorum senden güzel kardeşim :)

Torreira yanına driplingci orta saha daha uyardı sanki
Driplingçi bulursun da akıllısını bulamazsın renktaş, bulsan da paran yetmez. Paredes hem çok agresif hem de pas kalitesi, tekniği yüksek bir herif. Bu açıdan Torreiraya düşen iş yükünü de hafifletecek ve Torreira ön alan baskısında daha aktif rol olabilecek ki bu bizim oyunumuzun temelini oluşturuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt