Transfer Nöbeti #8 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 390 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erden Başkan kapanış yapıyor;

tumblr_muxp18l5Bb1si1eygo1_500.gif

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçı ne zaman oynanacak?"

🗣️ Erden Timur: "Avrupa maçları çok erken başladı, belki ondan açıklanmadı."

🗣️ Dursun Özbek: "Ben öyle düşünmüyorum. TFF'nin neyi, nasıl düşündüğü konusunda fikir beyan etmek çok zor. 20 sene önce verilen kararı da değiştirmeye çalışıyorlar. Süper Kupa tarihi bellidir. Herhalde kafalarında bir şey vardır, bir bildikleri vardı. Bu nedenle sene sonuna ertelemişlerdir. Kendi kararları. Bu soruyu TFF'ye sorun."

Başkan tam bi terminatore dönüştü

Sporda her sonuç var fakat forvet gelmedi o sebepten Zalgiris'e elendik durumunu kabul etmek güç olur. Transferler diğer tur ve play off'a yetiştiremezse o zaman sorumluluk yönetimin üstüne geçer.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçı ne zaman oynanacak?"

Erden Timur: "Avrupa maçları çok erken başladı, belki ondan açıklanmadı."

Dursun Özbek: "Ben öyle düşünmüyorum. TFF'nin neyi, nasıl düşündüğü konusunda fikir beyan etmek çok zor. 20 sene önce verilen kararı da değiştirmeye çalışıyorlar. Süper Kupa tarihi bellidir. Herhalde kafalarında bir şey vardır, bir bildikleri vardı. Bu nedenle sene sonuna ertelemişlerdir. Kendi kararları. Bu soruyu TFF'ye sorun."

Başkan tam bi terminatore dönüştü
acımak yok pısırık davranmak yok , olması gerektiği gibi , helal başkana 🤌

Kerem ve İcardi 5 güne gelirler.

Bakambu olsa dün olurdu bence, farklı alternatifler için bekleyecekler.

Belki gelişme olmuştur daha iyisi konusunda.

Erden Timur: "8 oyuncumuza önemli teklifler var ama amacımız Şampiyonlar Ligi! Kadromuzu belli bir kısımı değiştireceğiz ama bir tarafı tutmak zorundayız. Kullandığınız oyuncuyu ya FFP'den satarsınız ya da oyuncu kesinlikle gitmek istiyordur. Nelsson ve Boey'i satmak istemiyoruz."

Hayırdır ya bu rahatlık nereden geliyor Avrupa maçı geldi çattı. Yedek forvet bile bitirilmedi. Son 20 yılda 2 kere sürpriz şekilde elendik 2005-2006, 2017-2018 2 takımda şampiyon olacak takımdı üstelik. Zalgris elendigimiz takımlardan daha güçsüz değildir. Şakaya gelmez bu işler. Bakambu kerem alacaksın 10 gün oldu. Takıma seviye atlatacak bir transfer dönemi geçirmiyoruz henüz. Hayal kırıklığı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt