Transfer Nöbeti (Arşiv 1) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

"Melo ile Trabzonspor maci devre arasinda tartisan, daha once teknik ekiple sürekli kavga eden Eboue devre arasi gidebilir. Bu takım büyük ihtimalle PSG olacak, özel hayatı nedeni ile çok büyük sorunlar var."

A HABER / Harun Muslu

tartısıcak konu buldum beyler :yenieek:

getirsin 15 kağıdı nereye gidiyorsa gitsin (15 psg fiyatı araplarda para çok)

genç bi solbek, dinamik bir playmaker yeter playmaker olmazsa iyi bir santrafor he bide yıllardır söyleye söyleye dilimde tüy bitti Alper potuk :eek:

gene 3-5milyona kıytırık yiğit gibi oyuncular alıp yolumuza bakarız diyecektim ki Terim içimi rahatlattı almak için almayacağız dedi çağları+2-3m verip süzeni alsınlar kerim gelecek için iyidir ki şuan ilk 11 oynar bu takımda bi de umutu gibi çok koşan pasları iyi şutları iyi bir oyuncu aldık mi tamamdir.

"Melo ile Trabzonspor maci devre arasinda tartisan, daha once teknik ekiple sürekli kavga eden Eboue devre arasi gidebilir. Bu takım büyük ihtimalle PSG olacak, özel hayatı nedeni ile çok büyük sorunlar var."

A HABER / Harun Muslu

tartısıcak konu buldum beyler :yenieek:

Ya yalandır ya bu basın bir Eboue ile uğraşma telaşı içinde ama hayırlsı Eboueye bulaşılmıcanı bilmiyolar herhalde.

Armero nasıl beyler izleyen varmı övüldüğüne şahit olmuştum bi kaç kere,toplarmı solbeki

2009 yazında bura coşmuş diyolar...elano,keita....bi de lincoln kalcak deselermiş hepten parti yaparmışsınız:sad007:

Çoğu kişi sol bek diyor ondan önce forvet ve kanat oyuncusu lazım şu takıma riera idare eder sezon sonuna kadar tek forvet oynayacaksak ozaman 10 numarada şart...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt