Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yönetim, F.Terim, Tüm Scoutlar, tüm teknik ekip, Meloyu Idmanlarda felan her gün gören, herkez enayi, gerizekali, 5 Milyona böyle Wonderful Worldclass topcuyu havvada kapmiyorda, gidip Brezilyadan Sahte Cristian Baroniyi getiriyor.

Bunumu anlatmaya calisiyorsunuz 2 saattir burda? Meloyu almiyorlarsa, bunun kesin bir nedeni vardir.

TransferMarketWeb.com news: RUSSIA/ RUBIN KAZAN, Maxi-offer for Wellington Martins refused geçen sene rubin kazan 10 milyon avro vermiş,reddedip 2015e uzatmışlar sözleşmesini..bu sene inter kapacaktı az daha..

bu çocukta var bişeyler usta. o baldırları bana emre belezoğlunu hatırlattı.. alper öcal diyo ya sağ ayaklı emre diye..ama wellington daha farklı kesinlikle.o iyi olduğu zamanlar hücuma çok güzel katılmış.

Umarim öyledir kardesim, herkesin temennisi bu. Insallah utandirir hepimizi, bizde seviniriz.

Bu arada bazilari diger transferleri saymis da, mesele o degil ki. Mesele kritik bölgedeki degisiklik. Ya tutmazsa? Ya güc kaybedersek?

CL´de hedefi büyütmüsken bu hamleyi pek anlayamiyorum. Orta saha cok önemli, bunun herkes farkinda.

Ben genelde transferlerde pozitif olmaya calisirim, duygusal yaklasirim, ama bugün 2 macini izledim resmen. Bence güc kaybediyoruz.

Evet Wellington cok hizli, güclü ama dezavantajlari cok Melo´ya göre. Defansif yönü diyoruz da, Melo´nun defansi da saglam. Kafa topu da var.

Ulan burda ne kadar kötü yorumlar olursa okadar cok ısınmaya başladım adama gelirse efsana olacak .:b5:

Yönetim, F.Terim, Tüm Scoutlar, tüm teknik ekip, Meloyu Idmanlarda felan her gün gören, herkez enayi, gerizekali, 5 Milyona böyle Wonderful Worldclass topcuyu havvada kapmiyorda, gidip Brezilyadan Sahte Cristian Baroniyi getiriyor.

Bunumu anlatmaya calisiyorsunuz 2 saattir burda? Meloyu almiyorlarsa, bunun kesin bir nedeni vardir.

ayrıyetende başkanda bıkmış melonun hareketlerınden,bu cok acık bi sekılde belli

Semih şimdiye kadar sakatlanmadı diye şimdiden sonra sakatlanmayacak mı yani ? Ayrıca Semih transfer olmadığı için transfer riski değil ama bu adam risk. :eek:

Sakatlık her futbolcu için bir risktir zaten. Sonuç olarak (Allah sakatlıklardan korusun) genç yaşta 2 ciddi sakatlıktan sonra, A takımla beraber hem CL de hemde ligde üst düzey maçlar çıkardı. Yani çok fazla abartmamak lazım bu sakatlık konusunu. Zaten sağlık ekibi, bir sorun varsa veto eder.

Ya neyse bu forumda takıldıkça ve millet Melo'ya salladıkça dahada iğrendim Wellington'dan , umarım son anda birşey olurda iptal olur transfer. :eek:

Wellington Fatih Terimin elinde Makaleleye de dönüşebilir Meloya da. Seçim kendisinin. Eğer kalıcı olmak istiyorsa çok çalışacak. Yoksa kimsenin forması garanti değil (Muslera hariç de lan) Muslera hariç.

Umarim öyledir kardesim, herkesin temennisi bu. Insallah utandirir hepimizi, bizde seviniriz.

Bu arada bazilari diger transferleri saymis da, mesele o degil ki. Mesele kritik bölgedeki degisiklik. Ya tutmazsa? Ya güc kaybedersek?

CL´de hedefi büyütmüsken bu hamleyi pek anlayamiyorum. Orta saha cok önemli, bunun herkes farkinda.

Ben genelde transferlerde pozitif olmaya calisirim, duygusal yaklasirim, ama bugün 2 macini izledim resmen. Bence güc kaybediyoruz.

Evet Wellington cok hizli, güclü ama dezavantajlari cok Melo´ya göre. Defansif yönü diyoruz da, Melo´nun defansi da saglam. Kafa topu da var.

gökhan inleri almak zorundalar zaten,olmadı tff değişirse yeni kararla artık capoue ya da melo alınacak ağustosda.yoksa bende söverim.wellington iyi hoş ama yetmez.

Cevap: Re: Transfer Nöbeti

Sadece şunu merak ediyorum madem Melo sorunsuz hiçbir problem yok neden bu yönetim almasın.

Şu zamana kadar kaç oyuncu ile problem yaşandı. bence olay sadece para değil. sözleşme süreside değil.

Melo nun davranışları hoşlarına gitmiyor. hatta lig devam ederken alınmayacak muhabbetleri vardı. Neden bu kadar şaşırıyor insanlar anlamıyorum.

Yerine wellington değil başka biri alınsa problem olmazdı.

Bence çok farklı planlar programlar var. Yekta,Ceyhun belki Okay yani farklı farklı planlar var. Hatta Alper melo yerine düşünülüyordu.alsaydık bence hiç bu denenmeyecekti.

Yemişim Melo'sunu ben illa Melo değil.. 22 yaşinda adam geliyosa daha sağlam birini getirsinler bu adam parlamaz..

Parlayacak ön libero'yu u20 den bulup beğenip alsalardi...

Ha bulamadilarmi? Gitsinler Song, Guarin, De Rossi, İnler gibi bi adam getirsinler..

Bunlar olmuyorsada Melo gelsin Welo risktir

Cevap: Re: Transfer Nöbeti

Yemişim Melo'sunu ben illa Melo değil.. 22 yaşinda adam geliyosa daha sağlam birini getirsinler bu adam parlamaz..

Parlayacak ön libero'yu u20 den bulup beğenip alsalardi...

Ha bulamadilarmi? Gitsinler Song, Guarin, De Rossi, İnler gibi bi adam getirsinler..

Bunlar olmuyorsada Melo gelsin Welo risktir

hımm

B_6236b4cbe46d9aba3d7823f60c0b8924.jpg

takımın sana ihtiyacı var sarpinho reyiz :(

Melo bizde kiralık tamam da bu adam niye juventusla kamp yapmıyor umut'da bizde kiralıkdı adam takımıyla kamp yapıyor işine saygısı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt