Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolcunun geri dönüşünden sadece oyuncuyu satıp para kazanmak olarak anlam çıkarmak yanlış. Öyle bir adam alırsın ki seni şampiyon yapar ve getireceği gelir 50-60 m Euroları bulur. Bu oyuncunun illa golcü olmasına ya da süper star, maestro olmasına da gerek yok. Tam yerine yapılan transfer zaten kendini belli eder. Falcao çok iyi bir örnek değil, ben zaten alabileceğimizi düşünmüyorum, maliyeti bizi çok fazla aşıyor. Ama bu yaşı ilerlemiş oyunculara ezbere yapılan muamele çok saçma. Bu tamamen kimi aldığına bağlı. Cahill'e ben asla karşı çıkmam mesela ama Llorente'yi istemem şahsen.

Hem genç alalım hem yüksek katkı versin, kendini göstersin, parlasın satalım diyorsanız bence çok şey bekliyorsunuz. O tip oyuncuları 10 tane transferden 2 tanesine denk getirebilirsen büyük başarı. Bunu yapabilen kulüpler bizim gibi müthiş taraftar kitlesine sahip olmayan veya 1-2 seneyi çöpe atmayı göze almış kulüpler. Bizim öyle bir lüksümüz yok maalesef.

bizim bir atımlık barutumuz var, Falcao'nun da korkunç bir maliyeti var. FB~Van Persie örneği gözümüzün önünde. Van persie gibi yatışa geçerse duman oluruz. O paraya 2 forvet 1 stoper, 1 orta saha alınır. Paramız olsa eyvallah, gelsin Falcao gitsin İbra ama YOK. Âlan, İghalo yeter bize. Eldeki kuş daldaki kuştan iyidir. Her oyuncu her ligde başarılı olur diye bi garanti de yok. "İngilterede 25 gol attı burda 50 atar" garantisi yok yada tam tersi. Van persie'nin maskara olduğu ligde Diagne-Gomis-Rodallega at oynatıyor.

Feghouli 8
Maicon 6
Belhanda 10
Rodrigues 12
Mariano 4

Soyle bir 40 toplasak. Takimi genclestirsek super olacak.

Josefin 12 ye, Tosicin 5 e satildigi gunumuzde bu rakamlar hic de ucuk degil.

Sene sonu maas yukunden Donk, Selcuk, Tarik, Eren gibi 9 milyon euro maas alan gereksizler de kalkiyor !!

Bu kıtlıkta falcao ya 9 veremezler kesinlikle. 3.5 e gelirse alınır. Başka türlü hayal kurulmasın kulüplerimiz batık durumda

Tek başına kimse şampiyon yapamaz sen bir kişinin tek başına şampiyon yapar diye bir düşüncen varsa futbolu gol ve asisten ibaret sanıyor olmandir
Tsl de eli ayağı düzgün bir forvetlede şampiyon olursun illa süper star olmasına gerek yok
Cl de ust turlar avlde final kupa bekliyorsan bir süper stara ihtiyacın olur

Galatasaray Düşmanlarının .........

Falcao icin ugrasilmadigina eminim. Eger gercekten boyle bir ugras varsa, ne yonetimden nede teknik heyetten bize fayda yok demektir. Yahu sponsor filan bu kadar kaynak yaratabiliyosan, al iki tane zipkin gibi genc forvet, iki tane stoper bak yoluna. Emre Utkucan’i Tarik Camdaldan farkli gormuyorum.

Muhtemelen yine son dakikaya kadar taraftarın önüne Falcao ismini atıp boş işlerle uğraşırlar. Son günde fairplay ayağına maliyetli geldi Galatasaray menfaatlerini düşünmek zorundaydık masalları okunur ve transfe dönemi sona erer. Bu arada 1-2 oyuncu da satmış oluruz.

Falcao icin ugrasilmadigina eminim. Eger gercekten boyle bir ugras varsa, ne yonetimden nede teknik heyetten bize fayda yok demektir. Yahu sponsor filan bu kadar kaynak yaratabiliyosan, al iki tane zipkin gibi genc forvet, iki tane stoper bak yoluna. Emre Utkucan’i Tarik Camdaldan farkli gormuyorum.
Falcao inanılmaz uyutuyor bizleri yem gibi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt