Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
33 yasindaki kronik sakat adama 6 ay icin 1,3 Milyon vermek hangi gerizekalinin aklina gelmis.

Böyle adamlari almaz bizimkiler yoksa mazallah tesadüfen parlatip satariz falan ne gerek var yani.

En iyisi gidip ligimizin futbolcularini veya ligimizde oynayipta gözümüzün önünde olmus futbolcari almamiz gerek.
O tarz transferlerde fazla komisyon dönmüyor o yüzden ters bizim kulüplere

Galatasaray yönetimi, Ozan Kabak'ın maaşına büyük bir zam yapma planında. Genç savunmacının garanti ücreti 220 bin TL'den 3.5 milyon TL'ye çıkarılacak.

Semih’e söylenen Aslan parçası laflarını da bildiğim için Ozan’ı bugün sevenler yarın hakaret edebilir 1-2 hata yaparsa üst üste.

O yüzden şu iklimde genç oyuncu olmak çok zor. Gönül kalsın da istese kapasitesinin altında kalırsa üzülürüm.

Yerli oyuncu konusuna gelince yurt içinden biri yok doğru düzgün.

Dorukhan , Zeki, Güven gibi çıkış yapan isimleri alıp oynatmaya çalışacaksın en azından Muğdat ve Ömer gibi 28 yaşına gelip bir geleceği olmayan isimlerden yeğdir tutmasa da.

27 yaşında birini alıyorsan seviyesi tartışılmayacak biri olmalı.
Katılıyorum.

Semih gibi olma ihtimali ve tehlikesi var elbette ama bana sanki taraftar daha bilinçli davranıyor gibi geliyor Semih dönemine göre tabi işin romantik kısmını kenara bırakırsak.

Ek olarak ben Ozanı Semihin ilk dönemlerine göre net bir şekilde daha önde görüyorum. Semih dan dun her topa vuruyordu, Ozan da akıl var bir kere ve geliştirmesi gerektirse de oyun görüşü mevcut.

Semih'e gereksiz yere çok güvendiğimi düşünüyorum o zamanlar içimdeki ümitler yüzünden. Yaş ilerledikçe romantizm olayı azalıyor biraz bence çünkü herşeye bakış açın değişiyor genel olarak olgunlaştığın için.

Ozan'a daha objektif yaklaşmaya çalışıyorum bu yüzden ama bu çocuk Semih gibi değil gerçekten. Umarım kendini daha da geliştirir ve beklediğimiz seviyelerin üstüne çıkar.

sent via GSC

Katılıyorum.

Semih gibi olma ihtimali ve tehlikesi var elbette ama bana sanki taraftar daha bilinçli davranıyor gibi geliyor Semih dönemine göre tabi işin romantik kısmını kenara bırakırsak.

Ek olarak ben Ozanı Semihin ilk dönemlerine göre net bir şekilde daha önde görüyorum. Semih dan dun her topa vuruyordu, Ozan da akıl var bir kere ve geliştirmesi gerektirse de oyun görüşü mevcut.

Semih'e gereksiz yere çok güvendiğimi düşünüyorum o zamanlar içimdeki ümitler yüzünden. Yaş ilerledikçe romantizm olayı azalıyor biraz bence çünkü herşeye bakış açın değişiyor genel olarak olgunlaştığın için.

Ozan'a daha objektif yaklaşmaya çalışıyorum bu yüzden ama bu çocuk Semih gibi değil gerçekten. Umarım kendini daha da geliştirir ve beklediğimiz seviyelerin üstüne çıkar.

sent via GSC

Ozan yere daha sağlam basan biri. Her açıdan hem de bana göre de.

Fiziksel olarak üstün
Azimli
Kendini geliştirmeye çalışan
Yaşına rağmen olgun

Ama Türkiye Garp bir yer. 3 penaltı yaptırdı adama denmedik kalmadı. Genç olmak zor. Mental olarak yorucu.

50 Milyon’luk futbolcu olacakken 10 Milyon’luk olarak kalırsa da yazık bu çocuğa. Umarım müthiş bir stoper olur. Her yönü ile örnek bir sporcu olur.

Ozan yere daha sağlam basan biri. Her açıdan hem de bana göre de.

Fiziksel olarak üstün
Azimli
Kendini geliştirmeye çalışan
Yaşına rağmen olgun

Ama Türkiye Garp bir yer. 3 penaltı yaptırdı adama denmedik kalmadı. Genç olmak zor. Mental olarak yorucu.

50 Milyon’luk futbolcu olacakken 10 Milyon’luk olarak kalırsa da yazık bu çocuğa. Umarım müthiş bir stoper olur. Her yönü ile örnek bir sporcu olur.
Kalıp bizde gelişmesini ne kadar çok istesem de aynı şekilde o kadar da gidip kendini Avrupa da geliştirmesini istiyorum.

Evet gerçekten zor bizim ülke de. Dandik kupa maçında ilk defa A takım da ilk 11 oynayan gençlerin direk üstünü çizen tek bir maçla oyuncu değerlendiren taraftar topluluğu var hâlâ. Düşünemiyorler ki o kupa maçlarında birbiriyle oynamaya alışık olmayan alakasız 7-8 oyuncu birden oluyor saha da.

Sen böyle bir ortamda nasıl sağlıklı bir değerlendirme yapabilirsin ki. Iyi oynayan star adayı kötü oynayan PTT topçusu ilan ediliyor. Bu kadar kolay olmamalı.

sent via GSC

ne demba ba'si ya... adam bitik kicini kaldiramiyor goztepedeki halini gormedinizmi adamin futbolla alakasi kalmamis... nerde bitik bos adam var ona yukleniyoruz... Alan'i alacaksak yanina Niasse yada dinamik/hizli baska bi forvete yonelsinler. Gerci bu yonetimden boyle birsey beklemiyorum da neyse

Göztepenin ambiyansı , büyüklüğü , sorumlulukları ile Galatasarayı bir tutmak mümkün mü?

Dem Baba'yı bende istemem ama eğer gelirsede sevinirim. Burda coşturucağına eminim.

devrearası transferlerinde zaten çok sansasyonel isimler zor gelir.
sneijder ve drogbayı gördüğümüz için her devrearası dönemi öyle olsun istiyoruz belki ama şu an ki şartlarda imkansız gibi.
demba ba 10 tane eren eder.
eren nedir ki zaten?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt