Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor, Kayserispor'dan defans oyuncusu Eren Güngör ile sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, geçen sezon Kayserispor forması giyen 25 yaşındaki Eren Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Arda ve Bruma transferine kendimi şartlandırdım.Gelmezlerse kayıp olur bizim için.Bruma gelirse Amrabat ancak kiralık gider ki bence Fatih Hoca yollamaz.Kadroda da şans bulur kendine.

Ben bazı kamillerin Mustafa Pektemek ve İsmail Köybaşını hangi icraat, istikrar, yetenek ve seviye özellikleriyle bizde görmek istediklerini anlamakta zorlanıyorum.

Bruma ile amrabat cok farklı

Amrabat brumaya gore yetenegi zekayi gectim 4 5 yas buyuk sacma olur diyenlere diyorum

PIRANHA BUSINESS III TAB 9" cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

bruma gelmesi saçma mı olur??

onur iyimisin sen? amrabat varken bruma gelmeyecekse vayy ben böyle düzene derimm

Ne yapacaksin ki 2 yabanci kanat oyuncusunu, 1 yabanciya bile aslinda yer yokken? :)

Bruma gelirse Amrabat gitmeli. Yok kalacaksa da Bruma´ya 8 Milyon vermeye gerek yok.

Elmander gitti yer acildi diye düsünmemek lazim. Mevki olarak bakmak lazim olaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt