Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benfica İletişim Direktörü Luis Bernardo: "Sinan ile ilgilendiğimiz yönündeki haberler doğru değil. Bunlar asılsız iddialar." (Milliyet)

ya gazete haberlerine nasıl inanıyorsunuz ne 10 u ne payı , resmi anlaşma neyse o dur , bjk alsa alsa 2m euro mu ne belki onu alır öyle bir anlaşmaları vardı hadi %10 olsun 3-4 m euro gelirse öpsünler başına koysunlar.

ayrıca talisca 40 etmez en fazla 24-25 e satılır..

2 yıllıgına kiraladılarsa 1 yıl daha oynatma hakları var. benfica nasıl bu maddeyi bozup satacak? mecbur bjk'ye pay verecekler.

sözlesmede 2.yılda talisca satılırsa su kadar pay bjk'ye verilir die bir madde varsa bilemem tabi.

özetle bjk'ye sormadan satmaları icin sözlesmesinde ''satılabilir'' maddesi olmalı.

ya gazete haberlerine nasıl inanıyorsunuz ne 10 u ne payı , resmi anlaşma neyse o dur , bjk alsa alsa 2m euro mu ne belki onu alır öyle bir anlaşmaları vardı hadi %10 olsun 3-4 m euro gelirse öpsünler başına koysunlar.

ayrıca talisca 40 etmez en fazla 24-25 e satılır..
Verdiği kiralık ücreti geri alıyor
Bu yılkini vermemiş zaten
Alacağı gecen yıl için verdiği kiralama ücreti olan 2m

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 yıllıgına kiraladılarsa 1 yıl daha oynatma hakları var. benfica nasıl bu maddeyi bozup satacak? mecbur bjk'ye pay verecekler.

sözlesmede 2.yılda talisca satılırsa su kadar pay bjk'ye verilir die bir madde varsa bilemem tabi.

özetle bjk'ye sormadan satmaları icin sözlesmesinde ''satılabilir'' maddesi olmalı.
24 m euro ve üzerine teklif gelirse kiralık sözleşmesi iptal oluyor bu madde var.sanirim bjk üzerinden pay alıyor ama öyle 10 m falan degil

789422d97f78604dc57c4169b7445269.jpg

babel yedeğe cekilecek heralde
İnşallah q7yi yedek bırakırlar

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benfica İletişim Direktörü Luis Bernardo: "Sinan ile ilgilendiğimiz yönündeki haberler doğru değil. Bunlar asılsız iddialar." (Milliyet)

Elde patlayacak bu talibi olduğuna falan inanmıyorum geçen seneki maçları izleyen bi 2.lig takımı bile talip olmaz buna.Karaktersiz,sorumsuz,liseli ergenler gibi trip atan malın teki şutlandığı günü dört gözle bekliyorum

Elde patlayacak bu talibi olduğuna falan inanmıyorum geçen seneki maçları izleyen bi 2.lig takımı bile talip olmaz buna.Karaktersiz,sorumsuz,liseli ergenler gibi trip atan malın teki şutlandığı günü dört gözle bekliyorum
1- 1 buçuğa falan bi alman köy takımına gider

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt