Transfer Nöbeti (ARSİV 16) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARSİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Aydinda yeni sözlesme imzalayacak. Önce ortami yavas yavas Niasse icin hazirliyorlar. Aydinin twitterda profili hala GS. Birine güvenip, kalacagina inanmasa, degistirirdi. Transferin son günlerine dogru Aydinla da sözlesme yenilenir. Amrabat gitti, Bruma da ayriliyor. Bahanesi de hazir, kanatta kadro derinligi yok.
Kadro derinligi diye copleri toplamasi da tam bir komedi zaten.

Hamza stopere yildiz degil derinlik katacak adam alacaz demis

Ulan o kadar zorluklarla kazandigimiz sampiyonu heba edecek bunlar ya. Ulan cl'de defansin rezalet oldugu icin gelenden gidenden 4 yemissin bu hala derinlik ve denge'den bahsediyor.

Kadro olmuş 40 kişi hala kadro derinliği arayan bir yönetim var.Şaka gibi gerçekten bu sene şampiyonlar ligini bırak gene geçen seneki gibi başakşehir falan 4lemezse iyidir.Bu kadar özgüvenle dibi vuracak denge dengeoğlu

pandev cemali transferlerini çok eleştirmiştim ama beterin beteri varmış !! pandeve söven ben pandev kalsaydı noktasına geldim belki adam bu sene daha çok katlı sağlardı !!

Galatasaray'ın yeni transferi Jem Karacan'ın sakatlık kabusu – Futbolarena.com 2.lig topçusu hadi anladık bari sakatlıktan yana sağlam olsa bir nebze anlaşılırda resmen elde patlayacağı belli olan oyuncu transfer edilmiş.YAZIKLAR OLSUN.

Ramazan ayında ciddi ciddi insanın sabrını zorluyorlar.Bakalım bu işin sonu nereye gidecek.Bir yönetim gelir gelmez anca bu kadar nefret ettirir kendinden.Dursun beyin otelleri kurtarır bu takımla gelen geçenden 4 yiyince

Galatasaray'ın yeni transferi Jem Karacan'ın sakatlık kabusu – Futbolarena.com 2.lig topçusu hadi anladık bari sakatlıktan yana sağlam olsa bir nebze anlaşılırda resmen elde patlayacağı belli olan oyuncu transfer edilmiş.YAZIKLAR OLSUN.

Ramazan ayında ciddi ciddi insanın sabrını zorluyorlar.Bakalım bu işin sonu nereye gidecek.Bir yönetim gelir gelmez anca bu kadar nefret ettirir kendinden.Dursun beyin otelleri kurtarır bu takımla gelen geçenden 4 yiyince

Bu islerde kesin komisyon donuyor. FT aldirdi bu jem capsizini diyorlar. Baska hic bir aciklamasi yok cunku.

Bu arada Aydin Yilmaz da FT nin manevi evladiydi biliyosunuz. O da doner yakinda bunu bir yere yazin. Muthis bi tezgah donuyor GS kimsenin umrunda degil.

Asil skandal ise Jem degil, cok daha buyuk.

Cuneyt kendi agzi ile acikladi , Sneijdere 2 yillik sozlesme onerdik dedi!!! FT ve onun yancilarindan Hamzanin Sneijder hakkinda dusunceleri malum. Jeme 3 Sneijdere 2 yillik sozlesme onermek ne demek ? Dogrudan Sneijderi yemege macalari yetmiyo tabi "Biz sozlesme onerdik, begenmedi" diycek serefsizler.

Copler surekli artarken 3-4 Yillik mukavelelerle Sneider 2, Melo sifir yillik uzatma aliyor, bu sizce normal mi?

Anladigim kadari ile FT klup ici gucunu kullanarak copleri doldurup tam 2 yil sonra "Kurtar bizi imPARAtor" diye kapisina gidecegimiz sekilde basarisiz olacagi asikar kadro kurduruyor. Geldiginde Sneijder de olmayacak bu aldirdigi copleri de yollayacak.

Bu Manciniye Salih-Hayrovic-Ontivero benzeri copleri de Emre denen FT yalamasina bu aldirdi sonra onu Manciniye yiktilar. Ulan Mancini ne zaman kariyerinde cope para yatirmis bi soylesenize bana??

2yil sonra FT nin donmesi icin tum hazirliklar. Bunu da yazin bi tarafa.

Evren Göz: Podolski ayarında veya ondan üst kalibre bir oyuncu gelme ihtimali çok düşük.

Güne küfürle başlatıyorlar bunlar bizi.

Günaydın

Gunaydin arkadaslar.
Ben size birsey sormak istiyorum.Hep mali kriter cart curt.4 senede 3 sampiyonluk.4kez sampiyonlar ligi bir ceyrek final.Yahu bu sportif basariya ragmen biz hala nasil parasiz kalabiliyoruz?
Su istatistikleri fener yapmis olsa suan adamlar robben,benzema filan getirmislerdi.Biz niye yapamiyoruz?

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gunaydin arkadaslar.
Ben size birsey sormak istiyorum.Hep mali kriter cart curt.4 senede 3 sampiyonluk.4kez sampiyonlar ligi bir ceyrek final.Yahu bu sportif basariya ragmen biz hala nasil parasiz kalabiliyoruz?
Su istatistikleri fener yapmis olsa suan adamlar robben,benzema filan getirmislerdi.Biz niye yapamiyoruz?

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizde kulube para verecek, sponsir olacak adam yok. turkiye'nin en zengin adamlarindan biri geldi baskan oldu adam 1 kurus bile vermemis. bizim temelde en buyuk sorunumuz bu liseli tayfa. once bunlardan kurtulmamiz gerekiyor. bu fb'yle aramizdaki farkti. bir de kazandigimiz paralari harcadik biz. gecen sene kadro yok yere sisirildi, alinan adamlarin hicbiri beklenen katkiyi yapmadi. Bruma+amrabat=18.6m€bonservis
Persie+nani=16m€bonservis diyorlar. biz kadroyu sisirmeyip sadece yildiz transfer yapsak kadro kalitesi ucmustu simdiye kadar.

Arena'ya ciktiginiz ilk macta yuhlanacaksiniz! Bu takimi aziz'e versek ancak bu kadarini yapabilirdi!

Niasse ve serdar aziz'i alip transferi kapatacaklar!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt