Transfer Nöbeti (ARSİV 16) - Sayfa 610 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARSİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş 1 tane sağlam forvet 1 tane sağlam kaleci alırsa şampiyonlukta ciddi aday haline gelir.Stadları da açılacak şenol güneş faktörü vs. hesaba katarsak geçen seneden daha iyi top oynayacakları kesin.Geçen sene stadsız son 4-5 haftaya kadar getirdiler bu sene sürpriz yapabilirler

Bu Cem Uzan'ın da ciddi ciddi düşünceleri var bu tip Aziz tarzındaki adamlar ne yapar eder Dursun gibi adamları bi şekilde indirir isterse bence...

Belki de liselilerle uğraşmak yerine başımızda bir tane Aziz tarzı biri olsa şuan çöküşe geçmeden CL'yi alabilirdik . Bir tane Aysal çıkarabildik yakın tarihte Canaydından falan sonra onuda yediler

Hep çevresindeki isimler dolaylı ama

Adnan Sezgin
Bülent Tulun gibi isimler

Buna ek olarak liseliler hep içerden çürük çıkartarak yükselişe geçtiğimiz dönemlerde bitirdi bizi Hayri Kozak olsun İnan Kıraç olsun

Beşiktaş 1 tane sağlam forvet 1 tane sağlam kaleci alırsa şampiyonlukta ciddi aday haline gelir.Stadları da açılacak şenol güneş faktörü vs. hesaba katarsak geçen seneden daha iyi top oynayacakları kesin.Geçen sene stadsız son 4-5 haftaya kadar getirdiler bu sene sürpriz yapabilirler

Yalnız saçma sapan adamlarla ilgileniyorlar şu anda...

Su an bu kulubun yaptigi tarihinde 3 kere denedigi ve husran yasadigi is.
Sampiyon takimi bozmama kafasizligi zararli beyin urunudur.

Analiz yetenegi olmayan hamzanin son urunu.
Ayni filmi tekrar izleyip farkli sonuc beklemektir hamzanin yaptigi.
1 sene sonra hem hoca hem oyuncularin degisecegi asikarken bile bile lades. Bunu yasadik zorla sampiyon olursun sonra hoca cikar sanpiyon takim der yerli ceteye guvenir sonraki sene bi bakmissin fener sampiyon olmus, yeniden yapilanmaya girersin.

E simdi ne anladim ben 4.yildiz muhabbetinden.
Sen bunu paraya dokebilmis misin hayir, peki saglamlastirmak adina takimi level atlatmis misin yine hayir. Ustune guc kaybetmissin.

Yine diyorum hep diyecegim 4.yildiz olayi fantazidir kendini tatmin etmektir. Bir sene sonra rakibine o yildizi elinle veriyorsun.

Allah bilir ustadindan ne emir aldi da uyguluyor. Tarih seni 4.yildizin son Parcasini kazandirip kalici hamza yapmasi yerine. Kara sayfalarina kalici olarak yazdirmaya calisiyorsun.

Kovuldugunda belki bir daha gelirim diye sakin umutlanma hamza. Baska kapiya.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belki de liselilerle uğraşmak yerine başımızda bir tane Aziz tarzı biri olsa şuan çöküşe geçmeden CL'yi alabilirdik . Bir tane Aysal çıkarabildik yakın tarihte Canaydından falan sonra onuda yediler

Hep çevresindeki isimler dolaylı ama

Adnan Sezgin
Bülent Tulun gibi isimler

Buna ek olarak liseliler hep içerden çürük çıkartarak yükselişe geçtiğimiz dönemlerde bitirdi bizi Hayri Kozak olsun İnan Kıraç olsun

Bizim içimizden zaten GS'yi yürekten seven bizi sömürmek için değil sadece başarı için başkan olan yani Ünal Aysal tarzındaki adamlar yüz yılda bir çıkıyor. Bu lisecilerin hakkından anca böyle mafya vs işlerine girmiş kişiler geliyor. Bize örnek değil söktüğünü koparacak adam lazım bence. Cem Uzan bu tabire uyuyor ama başa gelirse. 2. Aziz vakası olur bence...

Neymis su Senol Gunes faktoru? Dahiyane taktisyende ben mi goremiyorum?

transffer sezonu başlamadan önce çok ümitliydim. Dursun ÖZbek bombalar arka arkaya patlayacak, yıldızlar gelecek dedi, doğru bildi. Biz getireceğiz dememişti. Yıldızlar geldi evet ama bize değil. Dursun Özbek'in umutlarımızla oynaması ve bizi beklentiye sokarak yıldız transferini seçim propagandası olarak kullanan bu adama Kadir Gecesi'nde hakkımı helal etmiyorum. Benim gibi birçok insanı umutlandırıp hayal kırıklığına uğratmıştır. Hergeçen gün ümidim azalıyor. Bu yazdıklarım eziklerin transferleri yüzünden yazılmış değildir. Ben bile takımımın eksiklerini biliyor ve olması gerekenleri düşünebiliyorum. Ama at gözlüğü takmış yönetim ve teknik ekip bunu nasıl göremez ona hayret ediyorum. Koskoca GALATASARAY SPOR KULÜBÜ böyle aciz, düşüncesiz, basit düşünen insanların ortalıkta gezdiği biryer nasıl olabiliyor anlamıyorum. Bu adamların tek düşüncesi var. Galatasaray'ın kendilerinden büyük olmasını istemiyorlar. Galatasaray eğer profesyonelce yönetilirse başa gelen adamın önemi azalır. Şimdi her gelen at koşturduğu için bırakın böyle kalsın mantığı devam ediyor. Keşke kulübü ölümsüz dinazorlardan kurtarsalar.

Çok üzülüyorum çok. Keşke zamanında Galatasaray Lisesi'ni kazanıp şu an kulüpte bir yerim olsaydı. Belki birşeyler değiştirmek için ciddi ciddi çalışabilirdim. Uzaktan çaresizce izlemek çok acı verici.

Neymis su Senol Gunes faktoru? Dahiyane taktisyende ben mi goremiyorum?

FT yakışır size. Hani eleman lafına bozulan sanki GS'den büyükmiş gibi ortalığı karıştıran. TR'de GS veya FB'yi çalıştırmadığı için bu kadar ön plana çıkmıyor Ş.G. TR'nin açık ara en iyi TD'si Ş.G'dir. Bursa'da ve TS'de bile yarattığı fark ortada. Bizi dünya 3.sü yapan adam. FT'den hala medet umup milli takıma getiren zihniyetle aynısınız... Gelmiş Ş.G'yi eleştiriyorsunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt